Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Starší muž uvízl po zdravotních komplikacích v Bělském lese a volal o pomoc

  • Ostrava,

Volání o pomoc zalarmovalo ve středu večer ostravské strážníky. Ozývalo se z Bělského lesa, kde kvůli zdravotním komplikacím uvízl 64letý muž. Strážníci ho nakonec našli a předali do péče zdravotníků, kteří ho odvezli do nemocnice.

Mužský hlas, který volal o pomoc zaslechl ve středu po 20. hodině náhodný svědek. Okamžitě proto zavolal na pomoc strážníky městské policie. Do Bělského lesa okamžitě dorazily nejblíže situované hlídky a začaly prohledávat okolí.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Pátrání strážníci směřovali ve směru volání muže, který reagoval na hlasové výzvy strážníků. I přes skutečnost, že pátrání po muži volajícím o pomoc v lese komplikovala tma a rozbahněný terén, podařilo se strážníkům během krátké chvíle nalézt později zjištěného 64letého muže."

Muž ležel na zemi, nebyl zraněn a ani nebyl pod vlivem alkoholu. Postihly ho ale zdravotní komplikace, kdy se nemohl hnout.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Stěžoval si na silnou bolest v nohou a byl značně prochladnutý. Vzhledem k situaci strážníci na místo přivolali zdravotníky, kteří si muže převzali do péče a převezli jej do nemocnice."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy