Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Auto "zaparkovalo" ve výloze obchodu v Ostravě-Zábřehu, vůz museli vytáhnout hasiči

  • Ostrava,

V Ostravě-Zábřehu v sobotu dopoledne havarovalo osobní auto, které najelo do výlohy obchodu na ulici Hulvácká. Řidiči vyvázl bez zranění, stejně jako svědci nárazu. Na místě zasahovali hasiči a policisté.

Nehoda se stala po jedenácté hodině dopolední. Osobní auto ze zatím neznámého důvodu vjelo do výlohy prodejny se spotřebním zbožím. Svědky nárazu se stalo několik lidí, kteří se pohybovali v okolí. 

svědkyně: "Před nehodou jsem slyšela brzdy a následně náraz. Řidič automobilu vylezl po “svých”, poté komunikoval s majitelem obchodu." 
Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Orientační test na požití alkoholu byl u řidiče ročníku 1982 negativní. K dopravní nehodě došlo díky nepřizpůsobení rychlosti jízdy, vlivem čehož řidič nestačil včas zareagovat, vyjel vpravo mimo komunikaci a narazil do budovy prodejny, která rozjeté vozidlo zastavila." 
Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Na místě zasahovala naše jednotka ze stanice Ostrava-Zábřeh s jedním zásahovým vozidlem. Hasiči vytáhli vozidlo a následně zajistili rozbitou skleněnou výlohu."

Předběžná škoda byla na místě vyčíslena na skoro půl milionu korun. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy