Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Měl špatnou náladu, tak rozbil skleněnou výplň zastávky v Ostravě-Vítkovicích

  • Ostrava,

Uplynulou neděli v brzkých ranních hodinách zaznamenal strážník obsluhující kamerový systém na jedné z kamer muže, který úmyslně rozbil skleněnou výplň zábradlí zastávky v Ostravě-Vítkovicích. Po rozbití skleněné výplně pak odcházel z místa pryč.

zdroj videa: MP Ostrava

13. března 2022 po jedné hodině ranní spatřil strážník obsluhující kamerový systém v Ostravě-Vítkovicích na tramvajové zastávce Mírové náměstí tři muže. Z chování jednoho z mužů bylo zřejmé, že na zastávce nečeká na příjezd tramvaje.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Později zjištěný 29letý muž opakovaně kopal do skleněných výplní zábradlí tramvajové zastávky. Jednu z výplní o rozměru 100 x 130 cm se mu podařilo napotřetí zničit. Po jejím vykopnutí a následném roztříštění skleněné výplně pak onen muž odešel v klidu z místa činu."

Stráník obsluhující kamerový systém na místo ihned vyslal nejblíže situovanou hlídku. Kromě popisu pachatele hlídce sdělil i jeho ústupovou trasu. Za krátkou chvíli tak strážníci v nedaleké ulici nalezli muže odpovídajícího popisu.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Muž se k úmyslnému rozbití výplně hlídce doznal. Strážníkům pak uvedl, že důvodem pro jeho chování byla špatní nálada, kterou si vybil právě na skleněné výplni zábradlí."

Škoda byla vyčíslena na 2000,- Kč. Vzhledem k výši škody se tak bude muž ze svého jednání zpovídat u příslušného správního orgánu, kde byla celá věc strážníky odevzdána.

Nahlásit chybu


K tématu
OPTIMIA facility s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 27 500 do 32 000 Kč/měsíc

Detail