Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté hledají cyklistu, který zřejmě zavinil pád ženy na cyklostezce, z místa odjel

  • Ostrava,

Policisté pátrají po muži, který podle všeho zavinil pád čtyřicetileté ženy na cyklostezce v Ostravě-Koblově. Incident se stal 23. března 2022 krátce po půl čtvrté odpoledne na cyklostezce u soutoku řek Odry a Ostravice.

O incidentu a pátrání informovala mluvčí PČR Ostrava Eva Michalíková. Uvedla, že cyklista jel po cyklostezce a ve své neopatrnosti najel do protisměru, kde ohrozil protijedoucí cyklistku. Čtyřicetiletá žena poté spadla a zranila se. Muž na kole nezastavil a ženě neposkytl pomoc, stejně jako jeho spolujezdci. Zranění ženy si poté navíc vyžádalo hospitalizaci. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "V dané věci kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožností osob či možných svědků události. Ti by mohli přispět k objasnění výše uvedeného skutku. Dále žádáme samotné muže, aby se sami přihlásili na tísňovou linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy