Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Žena vypila v obchodě skoro dvě lahve vodky, nezaplatila a nadýchala 4,5 promile

  • Ostrava,

44letá žena si přímo mezi regály v obchodě v Ostravě otevřela dvě lahve vodky a téměř celé je vypila. Následně chtěla odejít bez placení. Přivolaným strážníkům pak nadýchala přes 4,5 promile. Následně skončila v nemocnici.

Kuriózní případ krádeže se odehrál v pondělí před osmou hodinou večerní. Strážníci vyjížděli do jedné z prodejen v Ostravě po oznámení pracovníka ostrahy.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Ten si na prodejně všiml ženy, která se podezřelým způsobem pohybovala kolem regálů s alkoholem. Následně pak z regálu vzala dvě láhve Amundsen vodky, ty pak otevřela a značnou část obsahu lahví na místě i zkonzumovala. Po krátké degustaci ponechala lahve na místě a odcházela bez zaplacení z prodejny pryč."

Svou chutí „dát si něco ostřejšího“ způsobila škodu v hodnotě pět set padesát korun.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Dechovou zkouškou provedenou strážníky bylo ženě naměřeno 4,51 promile alkoholu. Vzhledem k silné podnapilosti strážníci na místo přivolali zdravotníky, kteří ženu převezli do nemocnice. Vzhledem k tomu, že žena nebyla v minulosti trestána za majetkovou trestnou činnost, bude přestupek po odeznění akutní intoxikace oznámen příslušnému správnímu orgánu."

Podobné případy pití alkoholu přímo v obchodech řešili ostravští strážníci už i v minulosti.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Snad nejznámější je případ z května loňského roku, kdy na jedné z ostravských prodejen zkonzumoval téměř „na ex“ láhev ostružinové vodky 46letý muž a poté na prodejně usnul. V červenci loňského roku rovněž degustovala víno přímo na prodejně 41letá žena."

Ta si nedopitou láhev vložila do tašky a prošla pokladnami bez zaplacení.

Nahlásit chybu


K tématu
Centrum sociálních služeb Jih, příspěvková organizace - Ostrava
Ostrava
od 21 710 do 31 820 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava (Poděbradova)
Ostrava
od 12 975 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava
od 103 Kč/hod.

Detail