ProfiAuto má novou aplikaci pro řidiče. Usnadní návštěvy servisu

  • 16. července 2018,
  • 8:51

okud patříte k těm motoristům, pro které není sjednávání návštěvy servisu oblíbená činnost, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost ProfiAuto přišla na trh s aplikací pro chytré telefony, která automatizuje proces obsluhy servisních návštěv v autoservisech zapojených do sítě ProfiAuto.

Reklama

„Už samotný problém s vozem není pro řidiče pozitivní informace. Teď ještě někde volat do servisu a hledat volný termín a vysvětlovat, co s tím autem zase je. Kdo si stáhne a bude používat aplikaci ProfiAuto, je zdarma pro každého řidiče, odpadá pro něj tato nepříjemná vstupní fáze návštěvy servisu,“ říká ředitel projektu ProfiAuto pro ČR a SR Jindřich Krejčí.

Aplikace automatizuje proces obsluhy servisní návštěvy v autoservisech zapojených do sítě ProfiAuto v České republice, na Slovensku a v Polsku. Postup zahrnuje objednání opravy nebo prohlídky, sledování stavu a akceptaci rozpočtu i hodnocení kvality poskytnutých služeb.

To vše zabere uživateli méně času, než telefonické domlouvání termínu nebo dotazy ohledně času a nákladů na opravu. Díky skeneru AZTEC mají řidiči možnost zaslat autoservisu úplné údaje vozidla, což také značně zkracuje například čas potřebný na kompletaci náhradních dílů.

„Proces je navíc urychlen díky mnoha dostupným balíčkům. Je to například rychlá nebo úplná prohlídka, kontrola a čištění klimatizačního systému nebo zkouška a oprava brzdové soustavy,“ říká Jindřich Krejčí a dodává: „Aplikace navíc zaznamenává historii oprav vozidla, registruje tankování a umí připomenout termín další prohlídky nebo zaplacení pojištění.“

Po založení účtu a přidání údajů svého vozidla si uživatel vybere nejbližší autoservis ProfiAuto. Součástí aplikace je také přehledná mapa provozoven a možností výběru nejbližší. Dalším krokem je výběr data a hodiny příjezdu a typu služby, která má být provedena. Po příjezdu řidiče do autoopravny a prohlídce vozidla se provede komplexní cenová kalkulace.

Odkaz na stažení (Android):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.profiauto.services&hl=cs

Odkaz na stažení (iOS):

https://itunes.apple.com/cz/app/profiauto/id1159656537?l=cs&mt=8

O ProfiAuto:

  • Značka sdružuje nezávislé autoservisy a prodejce náhradních dílů
  • V síti je zapojeno přes 1 400 autoservisů v Polsku, v České republice a na Slovensku
  • Na český a slovenský trh vstoupila značka v roce 2016
  • Mezi aktivity značky patří mezinárodní motoristický veletrh ProfiAuto Show
  • Řidiči mohou využít bezplatné servisní prohlídky na akcích PitStop

Žlutý pes slaví 40 let v Garáži

05.12. 20:00 - 22.10. 9:21
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

Kočka v oreganu. Divadlo Kalich

Dnes 19:00 - 9:21
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Hudební maraton Leoše Janáčka

25.10. 19:00 - 28.10. 21:00
Celý MS kraj, Ostrava, Hukvaldy

HPF CleanCat s.r.o.
Ostrava-město
od 84 Kč do 140 Kč

Detail

Marek Dziža
Frýdek-Místek
od 14 900 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu