Největší lyžařský areál na Moravě zahájí v pátek sezónu

  • 4. prosince 2019,
  • 13:07,

Spolu s prvními mrazy propukly ve skiareálech naplno finální přípravy na nadcházející lyžařskou sezónu. Nejinak tomu je i ve Ski Aréně Karlov v Jeseníkách, která se prvním návštěvníkům otevře již tento pátek 6. prosince.

Karlov pod Pradědem – Ski Aréna Karlov zahájí novou sezónu jako první středisko na Moravě tradičně v pátek večerním lyžováním, kdy se spustí provoz na čtyřsedačkové lanové dráze Karlov Ski Express. První nedočkaví lyžaři a snowboardisté si užijí lyžování ve standardní provozní době od 18.00 do 21.00

Lyžovat se bude v Karlově pod Pradědem počínaje pátkem celý víkend. Provozní doba denního lyžování zůstává také neměnná, tedy od 8.30 do 16.00. Zázemí lyžařům a snowboardistům nabídne v prvních dnech sezóny otevřený panoramatický après-ski bar na sjezdovce i občerstvení U Ježka, která se nachází u nástupní stanice LD Karlov Ski Express. Otevřená bude také půjčovna lyžařského vybavení.

 „V letošním roce jsme mimo jiné opět kladli důraz na rychlost zasněžování a kvalitu sněhu. Díky automatizaci zasněžování jsme schopni sjezdovky připravit lépe a rychleji, než tomu bylo v minulých letech. Zároveň se nám díky nové technologii daří snížit energetickou náročnost zasněžovacího procesu,“ přiblížil zástupce Ski Arény Karlov, Jan Mitáš, přípravy, které nové sezóně předcházely. Ve Ski Areálu Čerťák, který patří od loňského roku do stejného odbavovacího systému, bude sezóna zahájena později.

„Jako vždy doporučujeme návštěvníkům, aby sledovali aktuální informace o provozu na webových stránkách a sociálních sítích,“ doplnil Jan Mitáš.

V nové sezóně byl pro návštěvníky navýšen počet parkovacích míst poblíž nástupních stanic Karlov Ski Express. Rozšíření se dočkala i půjčovna lyží a snowboardů. Gastronomické provozy u LD Myšák se letos vydaly po zelené stopě, díky čemuž z bufetu zmizí jednorázové plastové nádobí a důraz zde budou klást také na třídění odpadu.Letiště Ostrava, a.s.
Nový Jičín
od 21 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

ZIKO sanace, s.r.o.
Ostrava-město
od 28 000 Kč

Detail

Stavby COMPLET s.r.o.
Ostrava-město
od 16 280 Kč do 18 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků