Tipy na adventní tvoření z galanterií Stoklasa

  • 5. prosince 2019,
  • 13:02,

Advent je tu a s ním spousta vánočních příprav. Ve spolupráci s textilní galanterií Stoklasa vám přinášíme pár nápadů, jak si letos můžete připravit originální vánoční výzdobu nebo jak dětem zkrátit čas při čekání na Ježíška.

Stáhnout videoRychlý vánoční věnec, který neopadá

Jako základ věnce použijte kovový nebo dřevěný kruh (třeba i vyšívací kruh), který omotáte umělou větvičkou ojíněného modřínu s šiškami. Díky preciznímu zpracování působí větvička jako živá. Věnec můžete dozdobit dřevěnými nebo kovovými andělskými křídly, který mají v prodejnách Stoklasa na výběr celou řadu.


Hvězda nebo vločka z korálků

Tuto krásnou ozdobu zvládnete vyrobit i s menšími dětmi. Základ tvoří šablona z drátu, na kterou jen navléknete různé korálky podle své fantazie. Velký výběr korálků i drátové šablony najdete v galanteriích Stoklasa. Na konci drátků udělejte kleštěmi očko, aby se korálky nevyvlékaly.

Další inspirace najdete v jednoduchém návoduSněhulák, který neroztaje

Vyrobit sněhuláka z ovčího rouna metodou plstění za sucha chce trochu zručnosti a trpělivosti. Pokud se do toho chcete pustit, v galanteriích Stoklasa najdete vše potřebné pro tuto techniku – od podložek, přes různé druhy ovčího rouna až po plstící jehly.

Stejnou technikou můžete z plsti vyrobit anděla nebo vílu a máte originální dárek pod stromeček. Zato sněhuláčky z vatových koulí, chlupatých drátků a samolepících očiček zvládnete hravě vytvořit i s dětmi. Hodit se bude i vatový nos nebo dřevěné špachtle místo lyží. Doplňky sněhuláčkům snadno vyrobíte z plsti nebo moosgummi a jednotlivé polotovary spojíte pomocí tavné pistole.


Ledově elegantní svícen

Pokud máte rádi ledově jiskřivou zimu, vyrobte si v tomto duchu i vánoční svícen. Místo klasických větviček jehličnanů můžete použít eukalyptus a větvičky s bobulkami, kterých najdete v galanterii Stoklasa velký výběr. Kombinace bílé, zlaté a stříbrné barvy působí pohádkově. Exkluzivní vzhled dodá i obyčejné svíčce proužek ozdobné stuhy a třpytivá brož ve tvaru vločky.

C:\Users\hana.slipkova\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\wm-is_w_3.18517_1.jpegKde nakoupit?
C:\Users\hana.slipkova\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Prodejna-Stoklasa-Ostrava-Nova-Karolina.jpg

Obrovský výběr všech potřeb nejen pro vaše vánoční tvoření mají v galanteriích Stoklasa, které najdete v Opavě na Ostrožné ulici a v Ostravě v Avion Shopping parku, na Kuřím rynku a nově ve Foru Nová Karolina (2. patro). Více informací včetně vánoční prodejní doby najdete na https://www.stoklasa.cz/prodejny.
Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace
Karviná
od 30 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

CARMAN-DOORS, s.r.o.
Ostrava-město
od 22 000 Kč do 26 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků