ProfiAuto Show se uskuteční až v roce 2021

  • 27. března 2020,
  • 18:43,
  • PR

Společnost Moto-Profil, pořadatel motoristického veletrhu Profi-Auto Show, informuje, že letošní ročník veletrhu ProfiAuto Show byl zrušen na základě analýzy současné situace související s rozšířením koronaviru SARS-CoV-2 a v souladu s názorem Státního hygienického inspektora v Katovicích. Veletrh se měl konat v Katovicích 30. a 31. května 2020.

Zrušení veletrhu v roce 2020 je dáno odpovědností pořadatele za zdraví a bezpečnost vystavovatelů, osob zapojených do organizace akce, partnerů a hostů, protože mezinárodní motoristický veletrh ProfiAuto Show navštívilo loni 46 000 lidí včetně tisíců návštěvníků z Česka a ze Slovenska.

„Dlouhodobě sledujeme situaci a současné vládní a hygienické pokyny s nejvyšší ostražitostí a zůstáváme v kontaktu s klíčovými institucemi. Věříme, že s předstihem ohlášená informace o odvolání ProfiAuto Show pomůže zabezpečit opatření našich vystavovatelů a partnerů,“ uvedl Jindřich Krejčí, ředitel projektu ProfiAuto pro Českou republiku a Slovensko a doplnil: „Současná situace a informace, které jsou momentálně k dispozici, nám neumožňují stanovit určité datum pro konání akce v roce 2020, proto převedeme veškerou sílu na organizaci ProfiAuto Show na rok 2021.“

Všem lidem, kteří se účastnili příprav veletrhu v roce 2020 (zaměstnancům, partnerům, vystavovatelům, mediálním sponzorům a motoristickým nadšencům) patří velké poděkování za obrovské nasazení a odvedenou práci. Energie vložená do příprav letošní akce se určitě odrazí během veletrhu ProfiAuto Show 2021.

O síti ProfiAuto: 

  • Značka sdružuje nezávislé autoservisy a prodejce náhradních dílů 
  • V České republice, na Slovensku a v Polsku je do sítě zapojeno více než 240 obchodů a velkoobchodů a přes 1 800 autoservisů
  • Na český a slovenský trh vstoupila značka v roce 2016 
  • Mezi aktivity značky patří mezinárodní motoristický veletrh ProfiAuto Show 
  • Řidiči mohou využít bezplatné servisní prohlídky na akcích PitS


Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Ostrava
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

The Ostrava International School s.r.o.;
Ostrava
od 26 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Kamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků