Klienti RBP si na roušky, respirátory a dezinfekci dosud vybrali bonusy za 1 milion korun

  • 19. května 2020,
  • 20:25,
  • PR

Příspěvek ve výši až 500 korun prozatím uplatnilo přes 2 tisíce pojištěnců. RBP jim přispěla na nákup roušek, respirátorů a dezinfekčních přípravku určených k dezinfekci rukou včetně gelů na bázi ethanolu nebo izopropylalkoholu částkou, která dosahuje bezmála 1 milionu korun.

„Mimořádný bonus jsme s ohledem na vývoj pandemie vyhlásili od 1. dubna 2020 v rámci programu „Zdraví ve svých rukou“ a stanoveného limitu pro preventivní a bonusové programy. Týká se nákupů v internetových obchodech, v kamenných prodejnách, prodejnách zdravotnických prostředků a v lékárnách a musím říct, že je o něj stále velký zájem. Alespoň částečně se nám tak podařilo kompenzovat prodejní ceny, na jejich vývoj RBP neměla žádný vliv. Tento bonus hodláme v naší nabídce ponechat s největší pravděpodobností do konce letošního roku,“ upřesnila Eva Misiačková, ředitelka RBP pro zdravotnictví.

Klienti zdravotní pojišťovny RBP, kteří současně využívají aplikaci my213 mohou příspěvek až 500 korun rovněž uplatnit na vyšetření koronaviru pro samoplátce (nehrazené z veřejného zdravotního pojištění) ve vybraných laboratořích a zdravotnických zařízeních, což je aktuální zejména v těchto dnech.

Ivo Čelechovský

tiskový mluvčí RBP, zdravotní pojišťovnyBRANO a.s.
Hradec nad Moravicí
od 20 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

Výchovný ústav, Nový Jičín, Divadelní 12
Nový Jičín
od 33 000 do 42 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků