FN Ostrava vyplácí mimořádné odměny zdravotníkům za péči o COVID pozitivní pacienty

  • 5. června 2020,
  • 10:32,
  • PR

Vedení Fakultní nemocnice Ostrava vyplatí všem zdravotníkům, kteří pečovali o pacienty s nemocí COVID-19, mimořádné odměny. Část peněz byla vyplacena v květnu a další část odměny obdrží zaměstnanci v červnových výplatách. Doposud jde o částku ve výši více než 17 milionů korun. Výše odměny byla stanovena v souladu s pokyny ministra zdravotnictví a byla odstupňována podle zátěže, počtu hodin a odpracovaných směn. Odměněni byli i všichni studenti lékařských fakult, kteří výrazně přispěli k bezproblémovému provozu nemocnice v době mimořádných opatření.

Doc. MUDr. Zuzana Čermáková, Ph.D., náměstkyně ředitele pro léčebnou péči FN Ostrava: „Jsem přesvědčená, že odměny si naši zdravotníci naprosto zaslouží, protože situaci, ve které v minulosti nikdo z nás nebyl, zvládli napříč obory s velkou profesionalitou a maximálním nasazením."
Vedení nemocnice také vyplatí zaměstnancům další finanční odměnu za zvýšenou pracovní zátěž nad rámec standardních pololetních odměn.Wobau cz s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Patronus servis Ostrava, s.r.o.,
Ostrava
od 87 Kč/hod.

Detail

KT MK elbons s.r.o. - pracoviště Opava
Opava
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků