Novinky RBP: Deset tisíc na dětský ozdravný pobyt, tisícovka na tábor

  • 5. června 2020,
  • 10:48,
  • PR

Zdravotní pojišťovna RBP rozšířila nabídku příspěvků na pro nejmladší klienty o další 2 novinky. Na příměstský sportovní tábor během letošních prázdnin přispěje až 1000 korun, na lázeňský ozdravný pobyt do konce listopadu dokonce i 10 tisíc.

Lázeňský ozdravný program je určen pro děti ve věku od 8 do 15 let, které trpí alergiemi, ekzémy nebo mají problémy s dýcháním.

Eva Misiačková, ředitelka pro zdravotnictví RBP: „Žádosti na tyto pobyty budeme přijímat až do konce září s tím, že by měly trvat nejméně 2 týdny (tedy 13 nocí) a děti by je měly absolvovat nejpozději do konce listopadu 2020."

Na letní příměstské sportovně pohybové tábory (např. plavecký, cyklistický, atletický, vodácký, kurz in-line bruslení apod.) pořádané v období od 27. června 2020 do 31. srpna 2020 pak RBP nově poskytne finanční příspěvek až 1 tisíc korun. Je určen dětem od 6 let po dobu základní školní docházky.

Eva Misiačková, ředitelka pro zdravotnictví RBP:Příměstský sportovní tábor musí trvat alespoň pět po sobě jdoucích dnů a musí být organizován školou, nebo sportovní či zájmovou organizací. V případě obou novinek současně doporučuji, aby se zájemci informovali o obecně platných podmínkách, kterými podmiňujeme jejich poskytnutí. Ať už v našich pobočkách, na webu, případně na bezplatné klientské lince 800 213 213."

V nabídce RBP jsou aktuální i příspěvky na ozdravné přímořské nebo vysokohorské pobyty a rovněž příspěvky na tábory.

Antonín Klimša, výkonný ředitel RBP: RBP poskytuje v současnosti jako jediná zdravotní pojišťovna nejrozmanitější nabídku ozdravných pobytů pro dětské pojištěnce. Rodiče si tak s ohledem na letošní aktuální prázdninové a rekreační možnosti, které výrazně ovlivnila pandemie COVID-19, mohou sami vybrat, zda budou chtít příspěvek na ozdravný pobyt u moře či v horách, jestli s dětmi pojedou do lázní, případně jim zajistí plnohodnotný pobytový tábor nebo alespoň příměstský tábor se sportovními aktivitami."GAMI CZ Ostrava, s. r. o.,
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o.,
Ostrava
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

REAL - RENDOLF M+K s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků