Děti s vysvědčením mají v poslední červnový den volný vstup na radniční věž

  • 29. června 2020,
  • 22:34,
  • PR

Na zajímavou akci pro školáky i rodiče láká informační centrum pod Vyhlídkovou věží Nové radnice v Ostravě. V úterý 30. června nabízí všem dětem, které se přijdou pochlubit svým letošním vysvědčením, vstup na věž zdarma. Žáci se samými jedničkami se navíc mohou těšit na odměnu v podobě malého dárku.

Akce s názvem S vysvědčením na věž bude probíhat po celý den od 9 do 19 hodin. Vstup zdarma s vysvědčením platí pouze pro žáky základních a středních škol. Jejich případný doprovod si svůj vstup hradí dle standardního ceníku.

Vstup na věž se nachází v infocentru v 6. patře Nové radnice, kam se lze dostat pouze výtahem z radniční vstupní haly. Z důvodu na radnici stále platných hygienických opatření není ve všední dny otevřen hlavní centrální vchod do budovy. Provizorní vchod se nachází na vrátnici po pravé straně od hlavního vchodu, vedle průchodu do parku.

Podrobnější informace na telefonním čísle +420 602 712 920 nebo na emailové adrese vez@ostravainfo.cz. Akce konané na Vyhlídkové věži Nové radnice sledujte také na www.vyhlidkovavez.cz a na facebooku @VyhlidkovaVezNoveRadnice.

------------------
BĚŽNÉ VSTUPNÉ:
60 Kč dospělí
40 Kč děti od 7 do 15 let, studenti, senioři, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
20 Kč děti od 4 do 6 let
160 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + 3 děti do 15 let)
ZDARMA děti do 3 let včetně, doprovod ZTP/P

PROVOZNÍ DOBA:
březen – říjen: 9:00 – 19:00
listopad - únor: 9:00 – 17:00Ing. Leo Chřibek, Ostrava
Ostrava
od 18 000 Kč/měsíc

Detail

GLANC FACILITY s.r.o. - pracov. Vendryně
Vendryně
od 90 Kč/hod.

Detail

GLANC FACILITY s.r.o. - pracov. Vendryně
Vendryně
od 90 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků