Společnost Heimstaden začala společně kontrolovat problémové lokality

  • 21. září 2020,
  • 13:34,
  • PR

Společnost Heimstaden a městský obvod Slezská Ostrava začali společně kontrolovat problémové lokality, Slušní nájemníci si stěžovali zejména na hluk ve večerních hodinách a nepořádek ve společných prostorách bytových domů.


Richard Vereš, starosta MOb Slezská Ostrava (ANO)účelem těchto akcí je zjistit, kdo se v těchto bytech zdržuje, zda není nějakým způsobem porušována nájemní smlouva; jaký je technický stav bytů i společných prostor. Zároveň s orgánem sociální ochrany dětí zkoumáme, zda jsou děti ve škole. Pokud nejsou, tak zda jsou řádně omluveny a následně je toto ověřováno se školou.

Kateřina Piechowicz, mluvčí HeimstadenJe to akce, kterou děláme i v jiných městech a vždy měla dobrý výsledek, protože tím dáváme jednoznačně vzkaz našim zákazníkům, že s těmi, kteří dodržují pravidla, dodržují domovní řád, tak samozřejmě počítáme a dbáme na jejich pocit komfortu a ti, kteří se nehodlají přizpůsobit, tak zkrátka to nebudeme tolerovat.

Při poslední akci, která se uskutečnila v lokalitě ulic Olešní a Zemanská, bylo zkontrolováno celkem 90 bytů. Hlavními problémy byly nepořádek a zápach ve společných prostorách a lidé si také stěžovali na to, že sem málo jezdí městská policie. A chystají se další kontroly.

Kateřina Piechowicz, mluvčí HeimstadenZa 14 dnů budeme tuto akci opakovat v jiné lokalitě na Slezské Ostravě, kde těch bytů je skoro 60.

Kontroly jsou velmi účinné a s ne jedním nenapravitelným nájemníkem už byla díky nim ukončena nájemní smlouva.Čistící stroje s.r.o. - KÄRCHER STORE Retail Park Ostrava Poruba
Ostrava
od 18 000 Kč/měsíc

Detail

SNABYTEK COMPANY s.r.o.*
Ostrava
od 25 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků