Slevy pro seniory na nájem nabídne společnost HEIMSTADEN

  • 17. června 2021,
  • 10:03,
  • PR

Společnost HEIMSTADEN a Sdružení nájemníků ČR uzavřeli memorandum, kde se největší poskytovatel nájemního bydlení v ČR zavázal k navýšení slev na nájemném u samostatně žijících seniorů. Pronajímatel věří, že takový krok usnadní nájemcům překonat jejich případné složité životní situace.

Jan Rafaj, generální ředitel společnosti HEIMSTADEN: Podepsali jsme memorandum, které slouží pro seniory, jimž je více než 70 let, bydlí u nás v řádném nájemním vztahu a v podstatě ten jejich příjem neumožňuje pokrýt zcela náklady na bydlení, takže jsme vytvořili fond už v minulosti a teď jsme si stvrdili, že v tom budeme pokračovat.

Milan Tabara, předseda Sdružení nájemníků ČR: Kromě příspěvků, které poskytuje stát, kdy vlastně toto je jediný soukromý subjekt, který těm lidem pomáhá a nejenom to, tak je to o tom, že jsme dneska třeba viděli připravovaný plán v podstatě Domova pro seniory, kde budou mít ty služby ještě kromě sociálních služeb a ostatní věci zabezpečeny. A jsem velmi rád, že kromě komunitních domů a tak dále je tady ještě tento trend, který je.

Jan Rafaj, generální ředitel společnosti HEIMSTADEN: Jsme velmi rádi za nájemníky, kteří s námi vydrželi celý život nebo prostě zůstávají i na stáří a naopak pokračujeme i v dalších programech. Program senior asistent apod., abychom mohli pomoci i těm, kteří mají obavu, že třeba na stáří už nebudou schopni se sami o sebe postarat, tak v těch bytech, tak hledáme další asistenční služby, aby mohli s námi zůstat.

Tomáš Tikal, redaktor: Memorandum dále zajišťuje zachování záchranného fondu bydlení HEIMSTADEN z něhož budou podporováni nájemníci, kteří se ocitli v mimořádné životní tísni.TDB security s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 95 do 120 Kč/hod.

Detail

TEPLOTECHNA Ostrava a.s.; Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

LESO-TUNNING s.r.o. - pracoviště
Bruntál
od 18 200 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků