Už ve středu vypukne v OAM první letní SUPERSTŘEDA

  • 13. července 2021,
  • 11:11,
  • PR

Ostravský Outlet Arena Moravia (OAM) pořádá ve středu dne 14. července oblíbenou nákupní akci SUPERSTŘEDU. Po celý tento den si mohou návštěvníci nakoupit outletové zboží a sezonní sortiment s výhodnou dodatečnou slevou.

„Superstředy mají v našem outletu již svou tradici. Patří mezi oblíbené slevové akce, kdy si naši návštěvníci mohou nakoupit sezonní zboží za velmi výhodné ceny,“ vysvětluje Hana Zielinová, marketingová a tenant manažerka OAM. Dodává, že během tohoto dne přibude k již garantované slevě 30 % u řady značek ještě dodatečná sleva či množstevní akce.

Návštěvníci se tak mohou ve většině obchodů OAM těšit na slevy navíc na celý či vybraný sortiment, dodatečné slevy až 70 % i množstevní slevy. Mezi zapojenými značkami jsou Adidas, Puma, Under Armour, Home and Cook, Lindt, Sweet Story, Fade, Klenoty Aurum, Desigual, Gant a další. Budou spolu se zbožím na stojanech přehledně označeny nálepkou SUPERSTŘEDA. „Největší zájem předpokládáme o funkční oblečení pro turistiku a další sporty, outdoorový sortiment a doprodeje letních kolekcí,“ doplnila Zielinová. Další letní SUPERSTŘEDA potom proběhne v následujícím týdnu
a to ve středu 21. července.BAU-RENT CZ s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

HÁJEK ENTERPRISES s.r.o.,
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

STAVING Frýdek s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 23 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků