Chcete mít opravdu čisté auto? Zavezte ho do Car Cleaning. Budete nadšení

  • 16. července 2021,
  • 21:33,
  • PR

Máte rádi pořádek v autě? Potřebuje interiér Vašeho vozu po letech opravdu důkladně vyčistit? Anebo svůj vůz prodáváte? V každém případě zajeďte do Car Cleaning v Bělé. Majitel Car Cleaning, Petr Pyš má svou práci evidentně rád a až si od něj budete svůj dokonale čistý a vonící vůz přebírat, budete nadšení.

V Car Cleaning si dají zaležet opravdu na každém detailu. Více se dozvíte na facebooku Car Cleaning. Na fotografiích před a po uvidíte sami, že bude  Váš vůz po lázních v Car Cleaning jako nový. 

Zavolejte Petrovi na 732 828 848 a objednejte si termín.

Car Cleaning

Ruční mytí a čištění automobilů, Interiér/Exteriér. Poctivá ruční práce a péče o vašeho plechového miláčka, těmi nejšetrnějšími způsoby které zaručí 100% výsledek. Použití špičkové autokosmetiky Meguiars, Auto Finesse, Gyeon, . Voskování, Leštění laku, Impregnace interierových a exterierových dílů, Dekontaminace laku, Renovace světlometů, Dezinfekce klimatizace a mnoho další práceCertifikované keramické povlaky Krytex (Lak, sklo, kola, plasty, kůže, čalounění, gumy)Krytex povlaky mají Evropskou certifikaci CE.

Dopřejte vašemu vozu wellness kůru :) Budu se těšit, děkuji za vaší důvěru. 

Petr 


Čištění interiéru

8 hodin · od 1799,-

Čištění interiéru zahrnuje hloubkové vysávání. Tepování sedaček, podlahy, koberečků, obložení dveří a kufru. Detailní čištění všech spár, tlačítek, páček, průduchů větrání, volantu...Ošetření a impregnace daných povrchů. Leštění oken z vnitřní strany. Provonění interiéru, a mnoho dalšího. Čištění interiéru je rozděleno do více skupin, a to na Základní, Klasické a Detailní. Viz podrobný popisek v ceníku.

Exteriér vozu

8 hodin · od 1950,-

Tato služba je velmi individuální a záleží na vašich požadavcích. Čištění a mytí exteriéru vozu zahrnuje tyto položky. Předmytí vozu. Detailní ruční mytí metodou dvou věder. Čištění všech těžko dostupných míst. Dekontaminace laku mechanická a chemická. Čištění kol a podběhů. Ošetření plastových částí. Čištění mezidveřních prostor, a mnoho dalšího. Exteriér se také rozděluje na Základní, Klasické a Detailní mytí. Viz detailní popisek a info v ceníku.

Leštění laku

Délka trvání se liší · od 5000,-

Leštění laku je velmi specifická věc, ceny se odvíjí od velikosti a poškození daného vozu. Požadavky na daný výsledek jsou čistě na vašem přání. Leštění se rozděluje na jednokrokové a vícekrokové. Odstranění hologramů, vlásečnic, oxidace, škrábanců, prohloubení sytosti barvy...

Keramické povlaky laku Krytex

Finální cena je individuální.

Naše nabídka obsahuje nejmodernější inovativní keramické ochrany laku. Ochranu laku před mechanickým poškozením. Dodává hydrofobní vlastnosti, samočistící schopnost, omezené ulpívání nečistot, poskytování ochrany před povětrnostními vlivy, UV zářením a chemickým namáháním. Kromě mechanické a chemické odolnosti pomáhá zvýraznit barvu, hloubku a lesk laku. Keramické zabezpečení Vám zajistí mnohem více než tradiční povrchová ochrana laku pomocí různých druhů vosků, sealantů atd. Nabízí dlouhodobé svázání aplikovaného produktu s lakem, a tím vytvoří zabezpečení povrchu pomocí „nanovrstvy“. Před aplikací programu je nutný kompletní proces čištění exteriéru a leštění laku (jednokrokové/vícekrokové) podle stavu vozu.

Ošetření laku

2 hodiny · od 999,-

Ošetření laku je velmi důležitá, avšak někdy velmi zanedbaná věc. Lak by měl zůstat ošetřený po celý rok, není to jen sezonní záležitost. V nabídce jsou různé Vosky (přírodní, syntetické, keramické). Sealanty, Coatingy. Vše je jen na domluvě a vašich požadavcích. Výdrže daných ochran jsou velmi různorodé, od 6 měsíců do 12-15 měsíců.

Autokosmetika

Nevíte si rady s výběrem nějaké autokosmetiky? To není vůbec problém. Ozvi se a něco vybereme, po případě není problém cokoliv objednat. Autokosmetika prémiových světových značek, jako je AutoFinesse, Meguiars, AngelWax, WorkStuff.

Pro zaslání aktuálního ceníku a kompletní nabídky služeb napište na carcleaning@email.cz.-OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o.
Ostrava
od 40 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Vlastimil Mamčář, Ostrava
Ostrava
od 31 000 do 31 000 Kč/měsíc

Detail

TDB security s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 95 do 120 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků