Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Výjimečné Trhy, co se hledají už tuto sobotu v Dolní oblasti Vítkovice

Trhy, co se hledají, zavítají tuto sobotu 16.9. tentokrát do Národního zemědělského muzea v Dolní oblasti Vítkovic. Na trzích můžete navštívit téměř padesát těch nejkvalitnějších stánků s lokálními prodejci.

Zakoupit bude možné medové speciality, skvělé marmelády, právě aktuální burčák nebo čerstvé výhonky microgreens. Zavítá k nám také Pekárna u hranice s čerstvým pečivem či pekárna Blaho se svými specialitami z plundrového těsta. Street food zónu zaplní stánky exotického charakteru, a to rovnou chilské empanády, japonské speciality od Maido nebo speciální italské menu restaurace Nha Cretcheu. Výběr bude opravdu veliký i v design zóně, kde můžete zakoupit výrobky ze dřeva, betonu či výtvarnou autorskou tvorbu umělce Matta Mayera z Doodlík Designs.

Celou akci bude doprovázet program pod taktovkou Národního zemědělského muzea. Vaše ratolesti se mohou těšit na tvořivé dílničky, ukázky tradičního zpracováváni vlny, hoblování nebo zabíjení hřebíků, užít si zábavnou jízdu na vlečce traktoru a dovezeme jim dokonce živé ovečky. O muziku se postará slovenský soubor Trombitáši Štefánikovci s tradičními hudebními nástroji.

Více informací najdete na facebooku Trhy, co se hledají.

Moc se na Vás těšíme.
WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 55 000 Kč/měsíc

Detail

HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

Ing. Zuzana Běhalová, Ostrava - Svinov, Ostrava - Bartovice
Ostrava
od 28 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail