Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mezinárodní hokejový turnaj O štít města Krnova

  • Krnov,

Na zimním stadionu v Krnově skončila sezóna, A to tradičním mezinárodním hokejovým turnajem mladších žáků O štít města Krnova, kterého se zúčastnilo 8 družstev z Česka, Slovenska a Polska.

„Je to 6.ročník a hraje se zkráceným systémem 2x20 min, s tím že se hraje poločas a každý poločas se boduje zvlášť, aby to bylo takové zajímavější pro ty děti a měly motivaci hrát i ten druhý poločas, když v tom prvním prohrály třeba 6:0. Zatím to vypadá tak, že naši kluci momentálně hrajou o 3.místo,“ přibližuje pořadatel turnaje Jiří Genzer.

„Kluci se snaží v turnaji, překvapivě teda, protože v sezóně se nám moc nedařilo, ale získávají formu vcelku a já myslím, že je to takový dobrý výhled do budoucna,“ doplňuje domácí trenér Roman Běčák.

Turnaj, který se uskutečnil pod záštitou města, byl skvěle zorganizovaný a všichni si ho pochvalovali

„Děkujeme jako organizace na velmi vysoké úrovni, přijali nás jakože vroucně, jakože líbí se na turnaji našim chlapcům, daří se jim zatím, tak doufám, že to dotáhneme do vítězného konce,“ chválí Košický trenér Igor Kubáni.

Anketa, hráči HK Krnov: „Jako dobře a baví mě to strašně, no prostě mě to baví a hraju to rád, Hrajeme teďka o turnaj a jsem napínavý, že vyhrajem.“

„Jo, dobré, zatím dobrý, baví mě to. Kdo je nejlepší, Krnov, kdo to vyhraje Krnov, dáme jim na prdel.“

Zimní stadion teď čeká rekonstrukce, díky které získá nové tribuny a lepší zázemí i druhá polovina této sportovní haly.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy