Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Maškarní karneval s filosofií ekologie

  • Čeladná,

Včelky, motýli, tygříci a další zástupci říše zvířat i světa fantazie zaplnili sportovní halu, která byla místem konání maškarního karnevalu Mateřské školy Čeladenská Beruška. Vůbec nejvíce se to tu ale pochopitelně hemžilo právě beruškami.

“Karneval je jedna z nejtradičnějších akcí u nás ve školce, je velmi oblíbená. Pořádáme ji každý rok ve spolupráci s Hopsalínem, který umí zaujmout malé děti i rodiče,” uvedla Jana Bartošová, ředitelka MŠ Čeladenská Beruška. 

Protože je školka Beruška už několik let zapojena do projektu Ekoškola, propojuje filosofii ochrany životní prostředí i se svými maškarními bály. 

“Každý rok se věnujeme nějakému ekologickému tématu a od toho se odvíjí i téma karnevalu,. Už jsme měli téma jídlo, voda nebo odpady. Letos se věnujeme programu prostředí, takže jsme zvolili téma karnevalu prostředí přírody a pohádkové bytosti z přírody,” sdělila Eva Wojnarová, zástupkyně ředitelky MŠ Čeladenská Beruška. 

“Na karneval jsme pozvali nejen děti, které chodí do školky, ale i děti, které k nám chodily a už jsou na základní škole. Sama jsem překvapena, kolik jich tady přišlo, včetně rodičů, a jsem ráda, že i někteří rodiče přišli v karnevalových maskách,”  podotkla ředitelka školky.  

“Chodila jsem do této školky, tak mě napadlo, že bych tady mohla zajít,” reagovala jedna z absolventek školky. “Přišla jsem se tady podívat na moje kamarádky,” přidala se další dívka v masce. 

Pro malé i větší děti a rodiče byl připraven zhruba dvouhodinový program, kdo chtěl, užil si jej v pohybu - při tanci, soutěžích a hrách. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyStavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště
Frýdek-Místek
od 93 Kč/hod.

Detail

STEP Trans s.r.o. - pracoviště Krmelín, KONTAKTNÍ OSOBA Štěpán Pavel, tel.: 722 946 943, e-mail: doprava@steptrans.eu
Krmelín
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

MINISTERSTVO VNITRA - Ředitelství služby cizinecké policie
Frýdek-Místek
od 25 720 Kč/měsíc

Detail