Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Táborníci v Čeladné trénovali fotbalové vychytávky

  • Čeladná,

Hned dva příměstské tábory nabídli letos v létě pořadatelé přímo v Ćeladné. Jeden v rámci školní družiny, druhý připravil fotbalový klub.

Martina O’Reilly, kulturní komise, Čeladná: “Jsme rádi, že po té koronavirové krizi můžeme děti zase vrátit děti do kolektivu, a že se jim někdo věnuje. Fotbal je tady velmi oblíbenou sportovní aktivitou, má spoustu nových příchozích hráčů. Obec podporuje klub SK Beskyd i finančně.”

Fotbalisté si příměstský tábor na zeleném trávníků intenzivně užívali od pondělí do pátku od 8 ráno do pěti odpoledne.

Martin Látal, trenér přípravky SK Beskyd Čeladná: “Děti sportují, užívají si, trénujeme koordinaci pohybu, rozvíjíme tělesnou zdatnost a hlavně hrajeme fotbal. Kluci poté, co si prošli tou vynucenou pauzou, tak jsou nadšení, že opět mohou sportovat, a že se mohou účastnit tréninků a těšíme se všichni na to, až se v září spustí soutěže a budeme si moci užít opravdové zápasy. Tihle mladí kluci hrají úplně tu nejnižší soutěž, ale bojují, jakoby hráli tu nejvyšší.”

I když se chlapci velmi zarputile učili novým fotbalovým dovednostem, rádi se během prázdninového kempu věnovali i hrám a zábavě.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy