Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novoroční pozdrav představitelů vedení obce Čeladná

  • Čeladná,

Představitelé vedení obce Čeladná, Pavol Lukša a Věra Golová, popřáli lidem do nového roku především zdravý rozum, lidský kontakt a návrat k jistotám.

Pavol Lukša (DOBRÁ VOLBA 2016), starosta Čeladné: “Já bych hlavně chtěl věřit, že občané prožili vánoční svátky ve zdraví a nadělil svým nejbližším to nejcennější, co mají, a to je svůj čas. A do nového roku bych chtěl všem popřát, aby měli svůj vlastní rozum, aby ho užívali v té největší míře, v jaké ho používat mohou, protože asi nás nečeká lehká doba. A do té nelehké doby vám přeji hodně štěstí a hlavně zdraví, aby nás tento koronavirový parchant dále už netrápil. Aby si děti mohly opět hrát, aby se dospělí mohli scházet, protože to, co potřebujeme, je nejvřelejší lidský kontakt, a toho vám přeji v roce 2022 co nejvíce.”
Věra Golová (bez pol. příslušnosti za KDU-ČSL), místostarostka Čeladné: “Moc rád bych občanům naší obce, ale i návštěvníkům, popřála krásný nový rok 2022. Nejen ty oslavy a bujaré rozloučení s rokem starým, ale určitě, aby ten celý nový rok prožili ve zdraví, aby byli v nějaké harmonii a pohodě a trošku i v takových jistotách, kterých jsme se v předešlých letech mnozí museli zříct. Určitě se, jako vedení obce, budeme snažit pokračovat v nastaveném trendu.”
Pavol Lukša (DOBRÁ VOLBA 2016), starosta Čeladné: “Budeme opět spravovat cesty, dětská hřiště, budeme opravovat dům s pečovatelskou službou a další věci, které vás možná budou zatěžovat, ale všechny opravy a práce jednou skončí a pak už se můžeme těšit, že se nám tady všem dobře žije.”
Nahlásit chybu


K tématu
Marcela Jargašová - FERMONT - pracoviště
Třinec
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Karel Skupień - kravín Folwark
Písek
od 28 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail