Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vítání jara spojilo obě čeladenské mateřinky

  • Čeladná,

Přivítat jaro se přesně 21. března rozhodly společně obě čeladenské mateřské školy, Beruška a Krteček. S Morénou vyrobenou z větší části z chleba a už také se symboly jara vyrazily přes náměstí k řece, kde se s paní zimou definitivně rozloučily.

Jana Bartošová, ředitelka MŠ Čeladenská Beruška: “Konečně nám to po těch dvou letech vyšlo a opravdu jsme mohly vyrazit obě dvě školky s dětmi, takže vám garantuji, že letošní jaro určitě bude.”
Jana Bartošová, ředitelka MŠ Čeladenská Beruška: “My jsme se rozhodli udělat Morénu, která ublíží té přírodě co nejméně, takže jsme ji udělali z pečiva, takže snad si na ni nějaká zvířata v té řece pochutnají. Takže je to z chleba a rohlíků.”
Věra Adamišová, ředitelka MŠ Čeladná: “My jsme si vyrobili už to jaro, takže si ho neseme s sebou a poneseme si ho i zpátky do školky. A děti už se ho nemohou dočkat, hlavně, abychom mohli vytáhnout kola a koloběžky a začít si to jaro pořádně užívat.”

V obou mateřinkách se v tomto období těší i na jarní a velikonoční tvoření a nebo třeba v Berušce i na velký úklid zahrady, ke kterému přizvou rodiče.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy