Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Technické služby F-M investují do techniky i zázemí

Technické služby Frýdku-Místku rozšiřují svůj areál, investují do svého zázemí i techniky. Důvodem jsou hlavně zvyšující se požadavky města.

Frýdeckomístecké Technické služby mají za sebou nejúspěšnější rok ve své novodobé historii. Poprvé překročily dvou set milionovou hranici tržeb, zaměstnávají největší počet zaměstnanců, kterých je v současnosti 230, a stále získávají další a další zakázky hlavně z magistrátu města. S větším množstvím práce ale přichází i potřeba vyšších investic. V loňském roce proinvestovali něco přes 19 milionů korun a v tomto trendu budou pokračovat i letos.

“Budeme pořizovat nový pásový finišer, pásové rypadlo, jsou tam nějaké záležitosti v oblasti IT techniky. Přistoupili jsme hned po Novém roce také k postupné přípravě prostor šaten a sprch, kde bude instalována nová vzduchotechnika. Součástí tohoto zařízení bude rekuperační jednotka, která bude v určitých časových intervalech odsávat vydýchaný vzduch ze šaten i sprch, bude ho nasávat, směšovat s čerstvým vzduchem a ohřívat na patřičnou teplotu, aby v rámci rozvodů, které se tady budou připravovat, šel nový vzduch do těchto prostor,” popsal předseda představenstva TS F-M

Úpravy a renovace areálu a zázemí provádí Technické služby už více než pět let.

“Tím, že se to dává do pořádku, dělá se tady ta přestavba, tak to bude určitě jen ku prospěchu, i když je to fyzicky náročné. Probíhají tu různé přestavby a opravy a je to jenom k lepšímu. Otázka, jak to cítí ostatní zaměstnanci, ale já jsem s tím spokojen a myslím si, že i druzí. Uvidíme, co čas přinese dál a kam bude firma postupovat,” řekl pracovník TS F-M Jaromír Chovaneček.

Technické služby mají v plánu dokončit ještě opravu fasády v zadním traktu areálu. Počasí těchto dní jim to ale zatím neumožňuje, proto předpokládají, že se k pracím dostanou v únoru. Hotovi by pak chtěli být do začátku sezóny, což je zhruba v polovině března.
Plyš / koncert + on-line koncert

Zítra
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

The Yellow Socks / koncert + on-line koncert

09.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Dead Hornet/Fell on Mad Days / koncert + on-line koncert

13.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, pracoviště v rámci Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků