Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti ze ZŠ T. G. Masaryka ve Frýdlantě nad Ostravicí si užily sportovní den

Ve sportovním areálu ZŠ T. G. Masaryka ve Frýdlantě nad Ostravicí se konal další sportovní den určený žákům prvního stupně. Čekaly na ně nejen tradiční atletické disciplíny, ale také další pohybové aktivity.

video: TV Polar
Jaromír Horký, ředitel ZŠ T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí: “Tohle je tradiční akce, kterou pořádá město Frýdlant. Je to každoročně, vinou covidu se to opakuje až po druhém roce, takže jsme rádi, že se můžeme zúčastnit nějakého takového atletického klání, protože děti se na to těšily. Museli jsme to odložit o jeden den, protože to mělo být v pátek, ale jsme rádi, že v pondělí nám přeje krásné počasí a děti jsou spokojené, že si můžou zasportovat.”
Michaela Kubalová, předsedkyně spolku Beskydské pohybovky: “Dneska pořádáme sportovní olympiádu pro děti. Pořádáme ji za Beskydské pohybovky ve spolupráci se ZŠ T. G. Masaryka a s městem Frýdlant nad Ostravicí. Pořádáme akci pro 320 dětí. Soutěží tady 1. až 5. třída. Mohou si vyzkoušet všechny možné různé sporty od házení, střílení po běh, všechno možné pohybové všestrannosti.”
Pavel Bobok, žák: “Ten dnešní den je dobrý, protože se už neučíme a už a teď tady sportujeme. Já sám sportuju a hraju hokej.”

Dopoledne pro děti nebylo jen o sportování na školním hřišti.

Michaela Kubalová, předsedkyně spolku Beskydské pohybovky: “Abychom se tady vešli, tak jsme pro 4. a 5. třídu vymysleli na tu první část takovou zábavnou pochůzku po městě s plněním různých úkolů.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy