Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilý řidič dodávky v Českém Těšíně vyjel po nárazu do auta na chodník, zastavil ho až strom

Nejprve narazil do zaparkovaného auta, poté vyjel na chodník. Vzápětí boural do oplocení domu a nakonec ho zastavil až strom. Policisté pak zjistili, že 21letý řidič dodávky je opilý. Nadýchal přes 2 promile. Hrozivě vypadající nehoda se stala ve čtvrtek ráno v Českém Těšíně.

Kolem půl páté ráno v Českém Těšíně sedl opilý 21letý mladík za volant bílé dodávky Renault Trafic.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Při jízdě po místní komunikaci měl narazit do zaparkovaného vozidla a poté přejet mimo komunikaci na chodník, kde narazil do oplocení pozemku domu. Automobil byl následně odhozen na travnatý pás, kde narazil do stromu."

Řidiči se nic nestalo a naštěstí nikoho nesrazil. Policisté se ale nestačili divit, když dali mladíkovi dýchnout.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Přístroj vykázal hodnotu přes dvě promile alkoholu v dechu. Muž, kterému policisté zadrželi řidičský průkaz, byl převezen na protialkoholní stanici k vystřízlivění."

Celková škoda byla předběžně vyčíslena na 130 tisíc korun. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Policisté dopravního inspektorátu územního odboru Karviná učinili na místě nezbytnou dokumentaci a okolnostmi této dopravní nehody se i nadále zabývají."

Mladík teď určitě přijde na hodně dlouhou dobu o řidičský průkaz a dostane pořádnou pokutu. Stejně tak mu bude hrozit i vězení, ale soudy v takových případech udělují většinou podmínky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy