Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení Českého Těšína ocenilo nejlepší pedagogy

Vedení Českého Těšína ocenilo v rámci každoročního Dne učitelů dvanáct nejlepších pedagogů. Cenu převzali za obětavou, mnohdy celoživotní práci v oblasti vzdělávání a také za zvládnutí náročné výuky v době distanční výuky.

V Kulturním a společenském středisku Střelnice ocenilo vedení Českého Těšína dvanáct pedagogů ze všech škol na území města, které navrhli jednotliví ředitelé.

Gabriela Hřebačková, starostka Českého Těšína: "My jsme to slavnostní odpoledne pojali jako důležitou vyučovací hodinu, která má především dva cíle, ocenit a vyzdvihnout práci pedagoga. Když se mluví o práci pedagoga a o tom, jak formuje život mladých lidí, tak bych nechtěla upřednostňovat nějaké povolání před druhým, protože naše společnost je nádherná v tom, že to je nepopsatelná mozaika a i škola funguje jako organismus nejen díky pedagogům, ale i díky správním zaměstnancům a uvědomujeme si, jak důležitou a nezastupitelnou úlohu sehrávají učitelé, potažmo škola."

Všichni pedagogové si ocenění váží a je pro ně zpětnou vazbou, že svou práci dělají dobře. Své povolání berou jako poslání.

Danka Čmielová, oceněná učitelka, ZŠ Kontešinec: "Já učím malé děti, takže dostávám malé dětičky, které neumí číst, psát ani počítat. A když je ve druhé třídě odevzdávám, tak je odevzdávám jako hotové lidi."
Tomáš Hampala, oceněný učitel, ZUŠ Pavla kalety Český Těšín: "Hudbu mám rád. Nikdy jsem nedělal nic jiného. Žiju klasickou kytarou, ještě mě to bavit nepřestalo. Vždycky říkám, že s nikým bych svou práci nevyměnil."
Šárka Ptaková, oceněná učitelka, ZŠ a MŠ Pod Zvonek: "Mé povolání je mým posláním a vysnila jsem si ho, i když ta cesta k tomu povolání nebyla jednoduchá. Jsem ve své práci velmi spokojena, velmi mě to naplňuje a velmi si vážím toho ocenění."

Kromě poděkování a ocenění byl pro všechny oceněné připraven i kulturní zážitek. Všem oceněným gratulujeme.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail