Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

ADRA poděkovala všem dobrovolníkům

  • Havířov,

Humanitární organizace ADRA uspořádala v Havířově slavnostní večer, na kterém poděkovala všem svým dobrovolníkům. Ti jsou zapojeni ve více než dvaceti projektech.

Domovy seniorů nebo nemocnice si už ani nedokáží představit, že by k nim nedocházeli dobrovolníci. ADRA jich v celém regionu sdružuje zhruba 400. Právě těmto lidem, kteří věnují svůj volný čas druhým, patřil slavnostní večer v KD. P. Bezruče. Jak se už stalo zvykem, pracovníci charitativních obchůdků si během programu připravili i originální módní přehlídku.

Marcela Holková, vedoucí charitativních obchůdků: “Tento večer je děkovací. Sešli jsme se kvůli všem dobrovolníkům, kteří ADŘE pomáhají a kteří chtějí mít srdce na pravém místě”.

Díky štědrým lidem ADRA už mnoho let pomáhá také dětem na Ukrajině.

Karel Folwarczny, koordinátor projektů: “V současné době spolupracujeme s několika školami, kde chceme vařit obědy, protože jsou to velice chudobné rodiny”.

Práce dobrovolnického centra si váží i radnice, která se snaží projekty ADRY podporovat.

Jana Feberová (ČSSD), primátorka města: “Vážíme si jejich práce, ale i lidí, kteří nejdou vidět a navštěvuji naše seniory, kteří bydlí sami doma”.

Lidí se srdcem na dlani, není nikdy dost, a proto ADRA přivítá ve svých řadách další dobrovolníky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy