V Havířově rozsvícení stromu doprovázel ohňostroj

  • 3. prosince 2018,
  • 11:22,
  • Havířov,
  • Bára Kelnerová

V mnohých městech o víkendu rozsvítili vánoční stromy. V Havířově nechyběl ani ohňostroj. Radost měli i Orlované, kde se původně kvůli rekonstrukci náměstí s vánočním stromem nepočítalo.

Reklama

V sobotu v podvečer zaplnily centrum Havířova tisíce lidí. Vánoční městečko poprvé naplno ožilo. Všichni se těšili zejména na rozsvícení vánočního stromu a téměř desetiminutový ohňostroj.

"Program bude klasický a bohatý tak, jako každý rok. Myslím si, že tato tradice vánočního městečka je příjemná. Rozsvícení vánočního stromu se stalo tradicí a já jsem rád. Adventní čas je to o tom, abychom se zastavili a zamysleli se nad tím, jaký byl uplynulý rok a jaký bude ten další,” řekl primátor Havířova Josef Bělica (ANO).

Užít atmosféru si nepřišli jen obyvatelé Havířova, ale také lidé z jiných měst.

“Skvělý byl. Hlavně atmosféra a měli to sladěné pěkně s hudbou, to se mi líbilo. My jsme přijeli z Karviné, tak to stálo za to,” řekla jedna z návštěvnic.

“Atmosféra super,jsme úplně nadšení a přijeli jsme z Náchoda,” dodal muž.

O rozsvícení stromu v letošním roce nepřišli ani lidé v Orlové. Kvůli nedokončenému náměstí radnice narychlo hledala náhradní prostor. Lidé to ocenili a k úřadu práce jich rovněž přišly tisíce.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu