Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově rozsvícení stromu doprovázel ohňostroj

  • Havířov,

V mnohých městech o víkendu rozsvítili vánoční stromy. V Havířově nechyběl ani ohňostroj. Radost měli i Orlované, kde se původně kvůli rekonstrukci náměstí s vánočním stromem nepočítalo.

V sobotu v podvečer zaplnily centrum Havířova tisíce lidí. Vánoční městečko poprvé naplno ožilo. Všichni se těšili zejména na rozsvícení vánočního stromu a téměř desetiminutový ohňostroj.

"Program bude klasický a bohatý tak, jako každý rok. Myslím si, že tato tradice vánočního městečka je příjemná. Rozsvícení vánočního stromu se stalo tradicí a já jsem rád. Adventní čas je to o tom, abychom se zastavili a zamysleli se nad tím, jaký byl uplynulý rok a jaký bude ten další,” řekl primátor Havířova Josef Bělica (ANO).

Užít atmosféru si nepřišli jen obyvatelé Havířova, ale také lidé z jiných měst.

“Skvělý byl. Hlavně atmosféra a měli to sladěné pěkně s hudbou, to se mi líbilo. My jsme přijeli z Karviné, tak to stálo za to,” řekla jedna z návštěvnic.

“Atmosféra super,jsme úplně nadšení a přijeli jsme z Náchoda,” dodal muž.

O rozsvícení stromu v letošním roce nepřišli ani lidé v Orlové. Kvůli nedokončenému náměstí radnice narychlo hledala náhradní prostor. Lidé to ocenili a k úřadu práce jich rovněž přišly tisíce.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy