V Havířově rozsvícení stromu doprovázel ohňostroj

  • 3. prosince 2018,
  • 11:22,
  • Havířov,
  • Bára Kelnerová

V mnohých městech o víkendu rozsvítili vánoční stromy. V Havířově nechyběl ani ohňostroj. Radost měli i Orlované, kde se původně kvůli rekonstrukci náměstí s vánočním stromem nepočítalo.

Reklama

V sobotu v podvečer zaplnily centrum Havířova tisíce lidí. Vánoční městečko poprvé naplno ožilo. Všichni se těšili zejména na rozsvícení vánočního stromu a téměř desetiminutový ohňostroj.

"Program bude klasický a bohatý tak, jako každý rok. Myslím si, že tato tradice vánočního městečka je příjemná. Rozsvícení vánočního stromu se stalo tradicí a já jsem rád. Adventní čas je to o tom, abychom se zastavili a zamysleli se nad tím, jaký byl uplynulý rok a jaký bude ten další,” řekl primátor Havířova Josef Bělica (ANO).

Užít atmosféru si nepřišli jen obyvatelé Havířova, ale také lidé z jiných měst.

“Skvělý byl. Hlavně atmosféra a měli to sladěné pěkně s hudbou, to se mi líbilo. My jsme přijeli z Karviné, tak to stálo za to,” řekla jedna z návštěvnic.

“Atmosféra super,jsme úplně nadšení a přijeli jsme z Náchoda,” dodal muž.

O rozsvícení stromu v letošním roce nepřišli ani lidé v Orlové. Kvůli nedokončenému náměstí radnice narychlo hledala náhradní prostor. Lidé to ocenili a k úřadu práce jich rovněž přišly tisíce.
Lázně Darkov, a.s.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

MlčůchTrans s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu