Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Finalistky Miss Reneta 2020 se připravují na galavečer s podtitulem Hvězdy hvězdám

  • Havířov,

Přípravy na finálový galavečer již 28. ročníku Mezinárodní soutěže dívek středních škol Miss Reneta je v plném proudu. Dnes vám poprvé ukážeme všechny finalistky.

Jedna z těchto dívek se za nedlouho stane vítězkou mezinárodní soutěže Miss Reneta 2020. Které dá porota nejvíce bodů, bude záležet také na tom, jak se dívky na galavečer připraví. Poprvé se studentky sešly na soustředění na pořádající Střední škole v Prostřední Suché. Na programu měly focení, nebo nácvik scénického tance. 

"Letošní ročník se jmenuje Hvězdy hvězdám. Celý večer bude pojednávat o hvězdách v galaxiích, ale také hvězdách našeho showbyznysu, sportu, sponzorů. Děvčata budou plnit disciplíny, na které jsou diváci zvyklí. To znamená promenáda v plavkách, rozhovory s hvězdami a samozřejmě taneční vystoupení a módní přehlídky, které jsou součástí celého galavečera,” řekla Petra Neuwirthová, koordinátorka soutěže.

Do finále se dostalo osm dívek z České republiky, čtyři ze Slovenska a náhradnice přijela z Polska.

“Přijela jsem z Brna a od Miss Renety očekávám nové zkušenosti a přátelé,” řekla finalistka.

“Prošly jsme už měřením plavek, zkoušením lodiček a zatím pilujeme choreografii,” dodala další finalistka.

Finále volby Miss Reneta 2020 se uskuteční 3. dubna v Kulturním domě Leoše Janáčka. Sestřih galavečera přinese divákům opět naše televize o víkendu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy