Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přípravy na Havířovské slavnosti jsou v plném proudu. Radnice věří, že v září budou

  • Havířov,

Léto a podzim jsou vždy ve znamení festivalů. Havířov stále věří, že zářijové městské slavnosti se budou konat. Městské kulturní středisko pracuje s několika variantami.

Havířovské slavnosti na počátku září jsou vždy největší akcí roku. Přesto, že se ještě neví, jestli budou velké akce povoleny, radnice pokračuje s přípravami.

“Včera jsme se rozhodli, že budeme naplno chystat Havířovské slavnosti jak pro českou verzi, tak i verzi takovou, že by mohli zahraniční umělci přijet jako pendleři. Normálně bychom spustili slavnosti dvoudenní 4. a 5. září,” řekla náměstkyně primátora Jana Feberová (ČSSD).

"Pokud by to šlo, tak proč ne. Vždy nějaké ty slavnosti byly,” řekla obyvatelka Havířova.

"Já bych to asi neuvítala. Já bych raději chtěla, ať to všechno zmizne. Zabavit se můžeme všichni příští rok," řekla svůj názor jiná žena.

"Byla bych ráda. Souhlasím, bylo by to takové veselejší. Určitě.

Jaké české interprety byste třeba uvítala?

“Tomáš Klus třeba. Toho mám ráda, šla bych se podívat,” doplnila paní.

Jak velký problém by byl, kdyby velké akce nebyly ani v září povoleny?

“Paní ředitelka MKS má smlouvy nastaveny tak, že žádné smluvní pokuty se platit nebudou," doplnila náměstkyně primátora.

Během prázdnin nepřijdou senioři o promenádní koncerty v parku za KD Radost. Budou muset jen dodržovat rozestupy. Radnice také plánuje na podzim historickou show na náměstí Republiky a v zimě pak velký koncert k 65. výročí založení města.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků