Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pohřešovanou ženu z Havířova se stále nepodařilo najít. Policie nevylučuje trestný čin

  • Havířov,

AKTUALIZOVÁNO: Žena byla ve středu 22. července nalezena mrtvá, potvrdila to krajská policejní mluvčí Eva Michalíková. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- O víkendu se konala v Havířově rozsáhlá pátrací akce. Minimálně tři desítky policistů prohledávaly lokalitu poblíž řeky Lučiny. 43letá žena odešla z domu v pátek ráno a od té doby se nevrátila. Policie nevylučuje, že se stala obětí trestného činu.

43letá Lucie Motlochová z Havířova je už několik dní nezvěstná. V pátek ráno měla odejít z domu a už o sobě nedala vědět.

Desítky policistů pátraly v okolí řeky Lučiny. Právě v této lokalitě kriminalisté zachytili poslední signál z jejího mobilního telefonu.

Sobotních manévrů si všimli i místní obyvatelé.

Jiří Velička, místní obyvatel: "My jsme v odpoledních hodinách v sobotu zjistili větší pohyb policejních vozů, dokonce i policisté běželi, pospíchali. Navíc ještě v podvečer se nad domem objevil dron. Což víme, že drony nesmějí nad obydlím létat, jen ve volné přírodě. Nám to bylo divné, co se děje. Až posléze jsme zjistili, že šlo o pátrací akci. Asi to nebylo vůbec snadné. Bylo by velice smutné, kdyby mělo dojít k tragédii, kdyby se paní měla stát obětí nějakého trestného činu. Doufejme, že to tak nebylo a ve zdraví se najde.”

A právě i s touto variantou pracuje policie.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR: "V samotném počátku prověřili různá místa, kde by se mohla nacházet. Policisté byli v kontaktu s osobami, které by mohly mít k jejímu pohybu jakékoliv informaci. Policisté i nadále prověřují zjištěné informace, včetně i informací zjištěné od veřejnosti, za které děkujeme. Prozatím je však žena stále pohřešovaná a s ohledem na tento stav, nelze v tuto chvíli vyloučit jakoukoliv variantu, včetně možnosti, že se mohla stát obětí trestného činu.”

V době odchodu měla žena při sobě klíče od bytu a doklady s peněženkou. Na sobě měla modré rifle, bílo-růžové botasky zn. ADIDAS a na zádech červený batoh s reflexním páskem.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy