Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Malí fotbalisté viděli v Havířově v akci hvězdy v čele s Antonínem Panenkou

  • Havířov,

V neděli to na Městském fotbalovém stadionu v Havířově opravdu žilo. V dopoledních hodinách se na hřišti předvedli malí fotbalisté. Odpoledne pak hřiště obsadil Sigi team s legendami tohoto sportu, včetně Antonína Panenky.

Ani silný déšť nepřekazil pořádání čtvrtého ročníku mezinárodního fotbalového turnaje dětí, který se konal na hřišti Městského fotbalového stadionu v Havířově. Organizace byla ale těžší, a to kvůli hygienickým opatřením.

Děti nemohly v posledních měsících trénovat ani hrát zápasy. Proto nadšení bylo velké.

anketa: "Myslím si, že vyhrajeme a snad dám hodně gólů. Přijel jsem s Baníkem Ostrava a nejsem moc rád, že prší. Bude to horší. Nechci padat.”

Organizátoři si připravili opravdu zajímavý program i na odpoledne. Do Havířova pozvali Sigi team se zvučnými jmény.

Bronislav Šimša, předseda MFK Havířov: "Sigi, to je střelec, který má víc než 100 gólů za Spartu v reprezentaci, pak je tam Ivan Hašek, který dneska bude oslavoval 57. narozeniny."

Součástí týmu byl i hráč, kterého znají po celém světě - Antonín Panenka.

Antonín Panenka, bývalý reprezentant: "Samozřejmě jsem rád, že člověk na to hřiště může vstoupit, zahrát si, trochu si zavzpomínat. Je to velice příjemné s těmi hráči si zahrát, protože jsou to všechno vynikající fotbalisté a důležité je, že při utkáních nejde o výsledek, ale jde o to, aby se lidé pobavili, aby to i nás hráče bavilo."

Zážitek z odpoledního turnaje měli i malí fotbalisté, a to zejména proto, že si ceny převzali z rukou Antonína Panenky. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy