Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Městský fotbalový klub v Havířově uspořádal sportovní den. Výtěžek daroval dětskému domovu a postiženým

  • Havířov,

Městský fotbalový klub v Havířově uspořádal mezinárodní turnaj dětí a pozval i Sigi team. Celá akce měla charitativní podtext. Výtěžek ze vstupného putoval do Dětského domova Sluníčko a organizace Santé.

Městský fotbalový klub v Havířově uspořádal už počtvrté velký mezinárodní turnaj dětí. Tentokrát se ale organizátoři rozhodli, že připraví atraktivní program na celý den s myšlenkou pomoci dětem a mentálně postiženým lidem.

Bronislav Šimša, předseda MFK Havířov: “U té příležitosti, protože Hornické slavnosti letos kvůli covidu nebyli, takže jsme pozvali ještě Sigi team a v tu chvíli nás napadlo, že bychom mohli výtěžek z této akce darovat dětem do dětského domova a Santé."

Akci aktivně na hřišti podpořilo i vedení radnice.

Ondřej Baránek (ANO), náměstek primátora: "My jsme si to užili velmi moc. Pan primátor běhal jako zajíc, včetně bývalých hráčů MFK Havířov a jsme rádi, že tento zápas dostal nějaké kontury a my jsme z toho výtěžku mohli tady přispět na dobrou věc.”

Ladislava Hilbertová, ředitelka Dětského domova Sluníčko:
"Radost máme obrovskou, protože ta spolupráce s MFK je dlouholetá. Peníze jsou pro nás moc důležité, protože spoříme celý rok a využíváme je na volnočasové aktivity, zájmové aktivity dětí. Hlavně letní tábory, pobyty, výlety, vstupy, lanovky. Jsme za to moc rádi.”

Například o letošních prázdninách strávily děti pobyt v Kunčicích pod Ondřejníkem.
STYLE Company s.r.o. - Havířov
Havířov
od 90 Kč/hod.

Detail

Active Colour s.r.o.- Karviná
Karviná
od 3 500 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 650 do 7 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků