Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ilustrátor Adolf Dudek připravil pro děti v Havířově interaktivní show

  • Havířov,

Adolf Dudek už několik týdnů vystavuje v Galerii Radost. Ilustrátor pro děti připravil i zábavné odpoledne s názvem Hrajeme si na malíře. Ostatně pojďte se podívat, jak interaktivní show probíhala.

Ano, i ptačí maskot může prozradit, co se jedno sobotní odpoledne dělo v Galerii Kulturního domu Radost. A nejen ornitologové, ale určitě i všechny děti poznaly v maskotu dudka a také jeho majitele, nejznámějšího ilustrátora dětských knížek Adolfa Dudka.

Adolf Dudek, ilustrátor dětských knih: "Setkali jsme se nad obrázky, ilustracemi, udělal jsem pro děti takové zajímavé, interaktivní vystoupení, bylo hodně akční, nasmáli jsme se, zapomněli jsme na svět kolem nás, užili jsme si to."
anketa: návštěvníci interaktivní show: "Nám se tady líbilo moc. My milujeme pohádky, kreslení, rádi malujeme celá rodina." "Já jsem maloval myš." "Mě se nejvíc líbilo to malování." "Líbilo se mi to tu a hlavně to představení a ty blbosti, ty uši a tak."

 Zábavné odpoledne nazvané “Hrajeme si na malíře” sice skončilo, interaktivní výstava nazvaná Dětem pro radost v Galerii KD Radost zůstává do 29. srpna.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy