Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově si děti hrály na malíře s ilustrátorem Adolfem Dudkem

  • Havířov,

Adolf Dudek už několik týdnů vystavuje v Galerii Radost. Ilustrátor pro děti připravil i zábavné odpoledne s názvem Hrajeme si na malíře. Ostatně pojďte se podívat, jak interaktivní show probíhala.

Ano, i ptačí maskot může prozradit, co se jedno sobotní odpoledne dělo v Galerii Kulturního domu Radost. A nejen ornitologové, ale určitě i všechny děti poznaly v maskotu dudka a také jeho majitele, nejznámějšího ilustrátora dětských knížek Adolfa Dudka.

Adolf Dudek, ilustrátor dětských knih: "Setkali jsme se nad obrázky, ilustracemi, udělal jsem pro děti takové zajímavé, interaktivní vystoupení, bylo hodně akční, nasmáli jsme se, zapomněli jsme na svět kolem nás, užili jsme si to. Děti byly vtaženy do programu, dělali jsme pohádky, představovali jsme zvířátka, děti mi pomáhaly spoluvytvářet program a tím, že se smály, že se jim to líbilo, to je pro mě největší odměna vždycky."
anketa: návštěvníci interaktivní show: "Moc se mi na tom programu líbilo, že pan ilustrátor do děje zavedl děti i dospělé, byl veselý, živý a dokázal být hodně zábavný ." "Nám se tady líbilo moc. My milujeme pohádky, kreslení, rádi malujeme celá rodina." "Já jsem maloval myš." "Mě se nejvíc líbilo to malování." "Líbilo se mi to tu a hlavně to představení a ty blbosti, ty uši a tak."

Podobně, jako v Havířově, baví ve světě fantazie Adolf Dudek se svým přítelem dudkem děti po celé republice a na Slovensku. Zábavné odpoledne nazvané “Hrajeme si na malíře” sice skončilo, interaktivní výstava nazvaná Dětem pro radost v Galerii KD Radost zůstává do 29. srpna.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy