Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie pátrá po vandalovi, který v Havířově poškodil 11 zaparkovaných aut a jeden skútr

  • Havířov,

Uražená zpětná zrcátka, ulomené stěrače i poškozená karoserie. Ve dvou případech vždy v noci ze soboty na neděli poškodil zatím neznámý vandal v Havířově už 11 aut a jeden skútr. Doposud po něm pátrá policie, která žádá veřejnost o pomoc.

Poprvé řádil vandal v noci ze soboty na neděli 29. srpna. V Havířově-Městě poškodil zrcátka u pěti zaparkovaných aut. Škoda tehdy dosáhla deseti tisíc korun. Ve druhém případě, a to dne 12. září stihl v noci poničit šest vozidel a jeden zaparkovaný skútr, který převrátil na zem.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "U automobilů poškodil nejen zpětná zrcátka, také odlamoval stěrače, které zanechal na zemi u vozidla, v jednom případě poškodil ostřikovač předního světlometu. Na jednom z vozidel také poškodil lak karoserie."

Škoda v tomto případě dosáhla částky téměř 30 tisíc korun. Po vandalovi se stále pátrá a proto žádá policie veřejnost o pomoc.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Přivítali bychom jakékoliv informace týkající se výše popsané události, z tohoto důvodu žádáme občany o součinnost. V případě jakýchkoli poznatků, prosím kontaktujte Obvodní oddělení Havířov 1, a to na telefonním čísle: 596 805 541, či informace sdělili na kteroukoliv policejní služebnu, nebo na linku 158."

Policisté mimo jiné nyní vyhodnocují zajištěné stopy a důkazní materiál, který doposud získali. Určitě mezi ním budou i desítky hodin dostupných kamerových záznamů, které se musí projít, aby se případně zjistilo, kdo se kolem míst, kde řádil vandal, pohyboval.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry