Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky loupežného přepadení ženy v Havířově

  • Havířov,

Policie hledá případné svědky loupežného přepadení. Žena byla oloupena ve vchodu, když vcházela do domu. Přesto, že nedošlo k fyzickému zranění, poškozená utrpěla značný šok.

Žena z domu v Gogolově ulici v Havířově-Podlesí se vracela podvečer z návštěvy. V ruce měla kabelku a tašku s nákupem. Když vcházela do vchodu, cítila, že jde někdo za ní, ale neohlédla se. Myslela si, že jdou do vchodu i sousedé. Následně cítila jen ránu do hlavy a zad. Během několika sekund byla oloupena. Ví jen, že pachatelé byli dva. Při přepadení nic neřekli a následně utekli.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Kriminalistům by pomohly jakékoliv informace k objasnění loupežného přepadení, ke kterému mělo dojít 9. ledna kolem 20 hodiny v Gogolově ulici. Dosud neznámí pachatel, či pachatelé měli poškozenou vtlačit do chodby domu, kde ji po fyzickém napadení měli odcizit její věci, které měla v tu chvíli u sebe."

Žena, která si nepřála být zveřejněna, věří, že policie brzy pachatele dopadne. Už se ale nezbaví pocitu strachu, když půjde sama.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

ČOS - Česká ochranná společnost a.s. objekty společnosti Diamo
Karviná
od 17 300 do 19 500 Kč/měsíc

Detail

MadExIm služby s.r.o. - areál NKZ Stonava
Stonava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail