Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Narkomani z Havířova hledají nové dodavatele drog, pro jednoho z trojice výrobců si přijela zásahovka

  • Havířov,

Když v úterý 15. února přijela do Jarošovy ulice krajská zásahová jednotka, byla zpečetěna jedna éra výroby a distribuce drog pro část narkomanů v Havířově. Další dva pachatele zadrželi členové havířovského TOXI týmu. Dva z trojice teď sedí v cele vazební věznice.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR MSK: "Havířovský TOXI tým citelně zasáhl do drogového podsvětí. Zátah proti dealerům kriminalisté připravovali několik týdnů. Samotná realizace byla spuštěna v minulých dnech. Důvodně podezřelé osoby byly zadrženy na různých místech ve městě. Policisté museli pracovat i s informací, že jedna osoba může být i ozbrojena. S přihlédnutím k tomuto podezření byla do realizace zapojena Zásahová jednotka krajského ředitelství Moravskoslezského kraje." 

Trojice měla delší dobu dalším lidem prodávat nebo i zdarma poskytovat psychotropní látku, zvanou pervitin. 

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR MSK: "Jejich hlavním cílem byl finanční zisk. Komisař proti třem osobám zahájil trestní stíhání a obvinil je ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Státní zástupkyně podala návrh na vazební stíhání osob. Soud návrhu vyhověl u dvou osob, které ihned byly převezeny do vazební věznice. V případě prokázání viny, jsou všichni tři ohroženi několikaletým trestem odnětí svobody."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail