Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Asterix v Havířově hlásí ještě volná místa na příměstské tábory

  • Havířov,

Středisko volného času Asterix připravuje na jarní prázdniny příměstské tábory i pobytový tábor ve Pstruží. Zájem je v letošním roce obrovský. Přesto ještě zbývá pár volných míst.

7. března začínají dětem v Havířově jarní prázdniny. Jako každý rok i letos Středisko volného času Asterix pojede na svou základnu do Pstruží. Na pobytový tematický laděný tábor zbývají poslední volná místa.

Lucie Bitterová, zástupkyně ředitelky SVČ Asterix: "Protože kolega je výtvarník a je soutěživý, tak určitě budou mít děti hodně výtvarné aktivity, soutěže, hry, zápolení mezi sebou. Bude záležet, jaké bude počasí. Jarní prázdniny jsme dělali vždy, ale nedělali jsme ty příměstské tábory. A popravdě po hodně dlouhé době jsme sáhli pro tuto možnost, abychom rodičům toto nabídli. Ano, máme velký zájem, ohlas je. Nechtěli jsme udělat jen takové drobné aktivity, kdy občas někdo přijde, ale spíše motivovat ty děti, přilákat je tady znovu. Proto ty dva příměstské tábory, které jsou také tematicky rozdělené.”

Jsou ještě volná místa, protože 7. března už se blíží?

Lucie Bitterová, zástupkyně ředitelky SVČ Asterix: “Ještě jsou volná místa. Znovu opakuji, že když se uvolnila ta omezení, tak můžeme teď přijímat více dětí než jen 17, abychom udrželi tu dvaceti člennou skupinu.”

Velký zájem je už nyní i o letní tábory.

Lucie Bitterová, zástupkyně ředitelky SVČ Asterix: “Zrovna dneska jsme spustili přihlašování na letní tábory a hodně nás to překvapilo, protože během pár hodin byly dva turnusy už úplně obsazené, už přijímají dokonce náhradníky. Plní se to. Takže, kdo má zájem, měl by se rychle přihlásit.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

KMB Malíři, s.r.o., Karviná, Ostrava
Karviná
od 125 do 165 Kč/hod.

Detail