Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cvičení na balančních podložkách psům zdravotně prospívá a hlavně je to baví

  • Havířov,

Pokud chcete mít psa v kondici a zdravého, můžete s ním zkusit cvičení na balančních podložkách. Zábavná aktivita je vhodná pro všechna plemena a pomáhá i starším psům, kteří už mívají problémy s klouby.

Takto krásně si umí protahovat svaly, šlachy i klouby psi, kteří ve Středisku volného času Asterix v Havířově navštěvují kroužek dogfitness. Díky balančním podložkám, aniž by zvířata věděla, posilují také vnitřní svaly.

Kateřina Džumanová, vedoucí kroužku dogfitness: “Určitě si zlepšují svoji kondici a pokud majitel s pejskem dělá nějaký sport, tak jim to pomáhá v tom sportu, že pejsek je dobře osvalený. Dogfitness se dá využívat jak u mladých pejsků, u štěňat, tak u pejsků sportovců, starých pejsků, u pejsků, kteří mají nějaký problém zdravotní, ale to je lepší potom cvičit přímo s fyzioterapeutem."

Cvičení psy baví a samozřejmě, že při výcviku nechybí chutné odměny.

Kateřina Brokešová, majitelka psa: "My se věnujeme závodně agility, a proto, abychom zlepšili kondici, zvětšili její svalový potenciál, tak jsme začali chodit na dogfitness." 
Linda Swiderová, majitelka psa: "S mojí fenkou tady chodím, aby byla zdravá, aby měla v pořádku klouby, protože už jí je osm let, už je trochu senior."
Nela Tomanová, majitelka psa: "Já jsem začala nedávno, asi půl roku zpět. Hlavně kvůli tomu, že děláme také agility. Aby se jí lépe skákalo a netrpěla na klouby."

Lekce dogfitness se nyní ve středisku volného času pořádají také pro děti a jejich čtyřnohé kamarády.

Nahlásit chybu


K tématu
Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail