Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

The Strings pořádá v Havířově casting pro koncertní megashow

  • Havířov,

Spolek Hudba nezná hranice pořádá casting pro talentované děti, které by se chtěly zapojit do nového projektu. Výběr houslistů, violistů, ale také tanečníků se bude konat 16. května ve Společenském domě.

V loňském roce hudební uskupení The Strings představilo videoklip, do kterého se zapojilo na 200 havířovských dětí z různých sportovních klubů. Nyní spolek Hudba nezná hranice připravuje ještě větší projekt, jehož výstupem bude koncertní megashow, kde se propojí hudební nástroje se zpěvem i tancem. I proto spolek rozšiřuje své řady pro další talentované děti.

Iveta Kočí Palkovská, produkční The Strings: "Samozřejmě nemůžu úplně prozradit téma a konkrétní detaily, nicméně v té megashow by se mělo objevit na 150 účinkujících a ta megashow bude zase jedinečná a naprosto originální nejen v tom, že tam bude tolik účinkujících, ale budeme i rozšiřovat řady. Spojili jsme Strings ne jen s více dětmi z uměleckých škol, ale také symfonický profesionální orchestr. Právě v tuto chvíli pro tento projekt otevíráme řady Strings pro nové členy a to nejen z řad houslistů, ale také violistů a nově bychom rádi celý projekt obohatili také tancem. Takže dáváme šanci také dětem, které jsou nadané a umí tancovat.”

Casting pro děti od 10 do 17 let, se uskuteční 16. května ve Společenském domě. Každý účastník nejdříve musí poslat přihlášku na adresu Info@hudbaneznahranice.cz.

Po castingu, až budete mít celý tým sestavený, kdy se děti poprvé setkají?

Iveta Kočí Palkovská, produkční The Strings: “Celý projekt by měl startovat na našem hudebním soustředění, kde budou choreografové, tak koncertní mistři, kteří budou s dětmi trénovat. Takže jak hudebníci, tak tanečníci by se měli všichni seznámit, prožít krásný letní týden v horách, čistém prostředí na konci srpna a tam bychom měli celý projekt odstartovat.”

Na všechny účinkující se těží také tanečník Jan Onder, který bude choreografem celého projektu.

Jan Onder, tanečník, choreograf: “Ahoj a všechny zdravím do Havířova. Jsem moc rád, že se mohu podílet na hudebně tanečním projektu, který organizuje The Strings z Havířova. Jsem moc rád, že mohu pracovat s mladými talentovanými lidmi. Těším se, že vytvoříme něco úžasného, co se bude všem líbit. Pokud byste se chtěli také zúčastnit, tak přijďte na casting, který proběhne 16. května od 10 hodin ve Společenském domě Reneta v Havířově. Doufám, že to bude úžasné a moc se na vás těším.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy