Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kapela Střepy uspořádala v kostele koncert pro havířovský dětský domov

  • Havířov,

Evangelický kostel v Havířově-Bludovicích se stal místem, kde se pořádají benefiční koncerty. Udělat radost a pomoci dětem z dětského domova se opět rozhodla havířovská kapela Střepy. Peníze domov využije na letní výlety.

Kapela Střepy uspořádala další benefiční koncert v evangelickém kostele v Havířově-Bludovicích v rámci projektu Muzikanti s dětmi. Charitativní akci podpořil také pěvecký sbor Belcanto ZUŠ B. Martinů, kapela Tiket a písničkářka Veronika June.

Tomáš Lipina, kapela Střepy: "My jsme se v roce 2018 rozhodli, že bychom chtěli spojit hudbu a nějakou pomoc a jelikož jsme všichni vyrůstali na ZUŠ, tak jsme se rozhodli, že budeme pomáhat dětem, které také potřebují projevit svůj talent. Takže jsme si vybrali dětský domov, azylový dům a letos po covidové pauze je to opět Dětský domov Sluníčko.”

Na koncert se samozřejmě těšily i děti z dětského domova.

Laura, Dětský domov Sluníčko: "Je to skvělý pocit pro nás pro domeček, že ten koncert je věnovaný zrovna nám a mohou nám vydělat i peníze na domeček."
Ladislava Hilbertová, ředitelka Dětského domova Sluníčko: “Dostalo se nám té cti, být už podruhé účastníky benefičního koncertu a jsme za to moc rádi a moc si toho vážíme a je to hlavně díky Tomášovi Lipinovi a jeho kapele Střepy, protože on má srdce na dlani a dokáže přetavit své sociální cítění zrovna třeba na benefiční koncert.”

Domov ještě přesnou vybranou částku nezná. Každopádně peníze použijí v létě na cestování, výlety, prostě zážitky, o které děti během covidu přišly. 

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail