Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Klienti Santé v Havířově na své párty poznali i MISS Czech Republic

  • Havířov,

Klienti Santé, což je příspěvková organizace města Havířova, která pomáhá lidem s mentálním hendikepem, mohli opět zažít zahradní párty, která ale tentokrát byla obohacena o velké překvapení.

Zahradní letní párty patří do oblíbených akcí, na kterou se těší všichni klienti Santé, jejich rodiče či opatrovníci. Od zahájení nechyběla hudba, dobré jídlo, různá vystoupení, či prezentace vlastnoručně vyrobených obrazů, takzvaná živá galerie. 

Na žádné z akcí nemůže chybět dlouholetý klient Marek. Opět měl velký úkol.

Marek: "Každým rokem je tradice to, že tady dělám dýdžeje. Pouštím tady hudbu, aby si lidé mohli zatancovat, pobavit se a užít si ten krásný den."
anketa: "Budeme tancovat a i zpívat. To je všechno. Rád chodím se bavit.”
anketa: "Jsem přišel, protože on také chodí do Santé, ale to, co dělá Santé, nedělá jen pro klienty, ale pro celou společnost." 

Tentokrát ale na všechny čekalo i jedno velké překvapení.

Michaela Rosová, ředitelka Santé Havířov: "Tím, že se stala Miss Czech Republic Krystyna Pyszková, je to rodačka z Třince, takže jsme se domluvili a pro klienty jsme připravili překvapení."

A překvapení to bylo velké a poměrně vysoké. Krystyna darovala organizaci dárek ze sbírky v hodnotě přes dvacet tisíc korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy