Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovská knihovna i MKS připraví na prázdniny bohatý program

  • Havířov,

Dětem začaly prázdniny, to znamená i hodně volného času. Ten bude chtít ratolestem zpestřit i městská knihovna, která pořádá hned několik akcí. Bohatý program připravuje i MKS.

Dvě hry poběží celé léto. Jednou z nich je bingo, kartičky si mohou děti vyzvednout ve všech pobočkách. Stejně tak jako interaktivní Albi tužku, se kterou se dají hrát různé hry či kvízy.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: "Probíhají různé výstavy dětských prací, tentokrát na téma knížek Ondřeje Sekory, takže mohou pracovat děti i doma a potom se to vystaví v knihovně a zase se to v září vyhodnotí.”

Veškeré informace o pořádaných akcích si mohou zájemci přečíst na webových stránkách.

Městské kulturní středisko také na léto plánuje nedělní oblíbená pohádková představení za Kulturním domem Radost, na které budou navazovat promenádní koncerty různých žánrů.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: "Loni jsme začali takový nový projekt za Kulturákem na dece a s tím chceme pokračovat. V červenci to bude vždy ve čtvrtek. Budou tam pohádky pro děti a hopsalíni a různé taneční kreace a to si myslím, že bude pěkné. Mohou přijít všichni s dekou, piknikem. Posedět, pobavit se. Ve Výstavní síni Wünscheho výstava deskových her, kdy si budou moci děti i zahrát sedm různých her. Mohou stavět. Projekt se jmenuje Kostičky.”

Provoz už zahájilo také letní kino, které nabídne širokou škálu filmů pro děti i dospělé.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy