Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

26.7. začne předprodej vstupenek na Havířovské slavnosti, lidé se mohou těšit na Kabáty

  • Havířov,

Program letošních Havířovských slavností zaručuje opravdu velkou zábavu. Do Havířova se podařilo pozvat i slavnou kapelu Kabát. Vysoká návštěvnost bude znamenat i velké nároky na organizaci. Jak se na to město chystá, řekla náměstkyně primátora Jana Feberová.

No Name, Wanastowi vjecy, Lucie Bílá, Slza, Desmond, Tublatanka a hlavně Kabáti. To jsou jen některé zvučné kapely, které v letošním roce vystoupí na dvoudenních Havířovských slavnostech. Radnice očekává, že do areálu dorazí desítky tisíc lidí nejen z Havířova.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: “Předprodej on-line spouštíme 26.7. Máme nový pokladní systém a bude to bez problémů. Lidé si budou moci koupit i lístky fyzicky na pokladnách MKS. To znamená v KD P. Bezruče, v KD L. Janáčka i v kině Centrum, ale to až od 10.8. Doporučila bych lidem, aby si koupili lístky on-line, protože začínáme na ceně loňského roku na 300 korunách, a když někdo bude čekat až na poslední chvíli, tak ty lístky budou o něco dražší. My začneme měnit identifikační pásky za vstupenky už ráno 2.9. v den konání Havířovských slavností v ranních hodinách. Budeme chtít i den předem, aby lidé měli možnost si vyměnit vstupenky za pásky, a to v okolí areálu Slavie po obou stranách Dělnické ulice, kde bude samozřejmě více pokladen, na směnu těch pásků bude větší časový prostor a více variant, kdy lidé budou moci pásky měnit. Nebudou muset chodit dvakrát, samozřejmě, že každý si bude muset sám za sebe vyměnit vstupenku za pásek, ale kdo má vstupenku na oba dva dny, dostane najednou oba dva pásky na dva dny Havířovských slavností. Myslím si, že ten program nemá chybu. A vůbec, dostat tady Kabáty, bylo dost velké umění MKS a paní ředitelky. Myslím si, že to bude fajn, a že se dobře pobavíme.”

Radnice bude postupně zveřejňovat veškeré informace k Havířovským slavnostem i k organizaci na webových stránkách města i stránkách MKS.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy