Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově našli v kontejneru na textil mrtvolu

  • Havířov,

Policisté vyšetřují okolnosti úmrtí muže, který byl v pátek dopoledne nalezen v kontejneru na textil v Hálkově ulici v Havířově.

Poté, co bylo tělo v kontejneru objeveno, byli přivoláni hasiči, policisté a záchranná služba. Lékař však mohl pouze potvrdit úmrtí a hasiči tělo vytáhnout z nádoby.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Havířovští kriminalisté prověřují okolnosti úmrtí osoby na veřejném prostranství. V tuto chvíli zajišťují stopy a zjišťují informace z místa nálezu."
Marcela Holková, ADRA: "Ráno mi volali hasiči a policisté, kteří zjišťovali, zda je ten kontejner na šatstvo náš. Já jsem jim potvrdila, že ano. Ale zajištění klíče, kterým by si kontejner mohli otevřít by trvalo příliš dlouho, proto hasiči zámek odstranili násilím. V té chvíli mi vůbec neřekli, o co jde. My však víme, ze zkušeností, že nám do těch kontejnerů lidé lezou a buď z nich oblečení vytahují, nebo v nich dokonce přespávají. V Ostravě jsme měli i tragický případ, kdy tam jeden muž v zavíracím mechanismu zemřel."

Na místě pak pracoval koroner a policejní technik. Zjišťuje se, jak muž zemřel a zda nemá na jeho smrti podíl další osoba.

Nahlásit chybu


K tématu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail