Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Finalistky Miss Reneta 2022 se pilně připravují na páteční galavečer

  • Havířov,

Nebe, peklo, ráj. To je téma letošního již 29. ročníku Mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta. My vám nyní ukážeme něco ze zákulisí příprav.

Tohle jsou finalistky letošního ročníku Miss Reneta 2022. Galavečer se uskuteční už tento pátek. Dívky ještě po celý týden pilně nacvičovaly, a to opět pod taktovkou Pavla Bauera.

Pavel Bauer, choreograf: “Na hudbu nacvičují děvčata jednotlivé části, jak nástup, tak veškeré ty módní přehlídky. Také samotné vyhlášení, jak bude probíhat, včetně těch korunovací.”

O korunku krásy budou bojovat dívky z různých částí republiky a také z Polska a Slovenska.

Barbora Burešová, finalistka: "Narazila jsem na to úplně náhodou na internetu. Projížděla jsem si webové stránky a nakonec mne to takovým způsobem oslovilo, že jsem se v únoru přihlásila a v červnu už jsme jeli zkusit casting a nakonec to vyšlo.” 
Adriana Antošová, finalistka: “Nácviky a všechno je úžasné a hlavně nová zkušenost a myslím si, že si to všichni hodně užijeme.” 
Nicol Celeriková, finalistka: "Letošní téma je pro mne zajímavé. Je to nebe, peklo, ráj a o každém tématu se dá jinak uvažovat.”

Finálový večer se bude konat v pátek v KD L. Janáčka od 19 hodina. Naše televize ho bude také živě přenášet na webových stránkách missreneta.cz.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy