Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nebe, peklo, ráj - letošní téma soutěže Miss Reneta 2022, finalistky se pilně připravují na galavečer

  • Havířov,

Nebe, peklo, ráj. To je téma letošního již 29. ročníku Mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta. My vám nyní ukážeme něco ze zákulisí příprav.

Tohle jsou finalistky letošního ročníku Miss Reneta 2022. Galavečer se uskuteční už tento pátek. Dívky ještě po celý týden pilně nacvičovaly, a to opět pod taktovkou Pavla Bauera.

Pavel Bauer, choreograf: “Holky jsou výborné, talentované. Je s nimi čím dál tím méně práce. A myslím, že tím, že máme hezké téma ve třech sekcích nebe, peklo, ráj, tak se to celé dobře nastavuje. Je to inspirativní a kreativní. My nacvičujeme choreografie. To znamená, že na hudbu nacvičují děvčata jednotlivé části, jak nástup, tak veškeré ty módní přehlídky. Také samotné vyhlášení, jak bude probíhat, včetně těch korunovací. Co nedělám, je pohybovka, kdy s nimi scénický tanec nacvičuje opravdu profesionál a celý ten profesionální soubor z Bohumína.”

Vy jste spjat s Miss Renetou už mnoho let. Jaké to je pro vás? Stále vás to naplňuje?

Pavel Bauer, choreograf: “Je to už přes třicet let, takže je to srdeční záležitost.”

O korunku krásy budou bojovat dívky z různých částí republiky a také z Polska a Slovenska.

Barbora Burešová, finalistka: "Já jsem přijela z Nového Města na Moravě. Není to daleko, ale cesta vlakem trvá čtyři hodiny. Narazila jsem na to úplně náhodou na internetu. Projížděla jsem si webové stránky a nakonec mne to takovým způsobem oslovilo, že jsem se v únoru přihlásila a v červnu už jsme jeli zkusit casting a nakonec to vyšlo. A na finále se všichni těšíme.”
Adriana Antošová, finalistka: “Já musím říct, že mne tohle hodně baví. Celkově miss a od mala se tomu věnuji. A Reneta? Také jsem na to narazila úplně náhodou a jsem strašně ráda a holky jsou úžasné. Nácvik a všechno je úžasné a hlavně nová zkušenost a myslím si, že si to všichni hodně užijeme.”
Nicol Celeriková, finalistka: "Letošní téma je pro mne zajímavé. Je to nebe, peklo, ráj a o každém tématu se dá jinak uvažovat. Téma má mnoho představ. Na finále se těším strašně moc, protože to je pro každou finalistku neskutečný zážitek, že tady může být a budou to neskutečné vzpomínky. Nejvíce se asi těším na předávání cen. Ať už se jedná o výhru, nebo ne. Nejtěžší bude pro mne asi chození.”

Oliwia Kycior, finalistka: “Můj ředitel se nás zeptal mě a Anity, zda chceme jít na casting. Přijely jsme a dostaly se do finále. Od finále očekávám nejlépe vítězství."

Finálový večer se bude konat v pátek v KD L. Janáčka od 19 hodina naše televize ho bude také živě přenášet na webových stránkách missreneta.cz.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy