Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Primátor Havířova s hejtmanem kraje již tradičně obdarovali zvířata v útulku

  • Havířov,

Primátor Havířova společně s hejtmanem již tradičně navštívili útulek Max. A nepřišli s prázdnou. Zvířatům donesli mnoho dárků a také prozradili, jak reagují jejich pejsci, když se pod stromečkem rozbalují dárky.

Lidé se snaží především v období Vánoc myslet i na zvířata v útulcích. S příběhy a osudy psů se seznámil i primátor Havířova společně s hejtmanem kraje. Jak to na vás celkově působí?

Josef Bělica (ANO), primátor Havířov: “Smutně. Na druhou stranu je skvělé to, že útulek nabízí opravdu vysokou kvalitu služeb a těm pejskům je tady dobře a mnohdy lépe než v prostředí, které zažili před tím, než se dostali do útulku.”

Primátor s hejtmanem ale nepřišli do útulku s prázdnou.

Josef Bělica (ANO), primátor Havířov: "Myslím si, že jsme s panem hejtmanem založili pěknou tradici tady v Havířově a já jsem moc rád, že se nám ji daří každý rok udržovat.”

Jak hejtman, tak i primátor patří mezi pejskaře. Zajímalo nás, zda jejich miláčci poznají, že nastal ten den, kdy se pod stromečkem naděluje.

Ivo Vondrák (ANO), hejtman MSK: "Tak samozřejmě on se hned zajímá o všechny dárky, než mu tedy řekneme, který je jeho, pak je zaujat tím, že to musí rozbalit pořádně.”
Josef Bělica (ANO), primátor Havířov: “To si myslím, že ne, protože naše fenka už má něco za sebou a ona hlavně chce klid." 

Do útulku v posledních dnech chodí mnoho návštěv.

Dagmar Poláková, vedoucí útulku Max: "Lidé jsou hodně štědří. Jsme za to moc rádi a i touto formou bychom jim chtěli všem poděkovat.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy